Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Temel işlevler ve temel prosesler

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında Kaan Kaya tarafından paylaşıldı.

1. Kaan Kaya

Kaan Kaya CMNet Üyesi

İyi akşamlar bana temel işlevler ve prosesler dersiyle ilgili çözümlü soru lazım.Herkese şimdiden teşekkürler.

C.Aydemir bunu beğendi.
  2. caner aydemir

caner aydemir CMNet Üyesi

Temel işlevler ve temel prosesler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Temel İşlemler ve Temel Prosesler

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=#000066]TEMEL İŞLEMLER VE TEMEL PROSESLER (Cilt I) [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]yazar :[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=#000066]Prof.Dr.YILMAZ MUSLU [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Boyutlar...
  2. ISG Temel Prensipler

Baş iş Müfettişi Onan Kuru tarafından hazırlanan sunuma ekten ulaşabilirsiniz.
  3. Kalite'nin Temel Felsefesi

Kalite (Quality): Bir ürün veya hizmetin belirlenen veya olabilecek ihtiyaçları karşılama kabiliyetine dayanan, özelliklerinin toplamıdır. Diğer bir tanımı ise beklentilerin karşılanabilme derecesidir. Temel Felsefesi ise; 1. Çalışanlarınızı memnun edin. 2. Çalışanlarınız müşterilerinizi memnun etsin. 3. Memnun olan müşteriler işletmenin sürekliliğini sağlasın. Türkiye kalite ve gıda...
  4. Temel İlkyardım

Temel İlkyardım Eğitimi
  5. Moskova'nın Şifresi: Temel

Sümela’nın Şifresi-Temel’in devamı olarak tasarlanan Moskova’nın Şifresi: Temel filminin başrollerini ilk filmde olduğu gibi Alper Kul ve Aslıhan Güner paylaşıyor. Kadroda Salih Kalyon, Ruhi Sarı ve Çetin Altay ikiliye destek olan isimler arasında yer alıyor. Çekimlerinin ilk etabı Rusya'da yapılan film Moskova'dan Trabzon'a uzanan ve bolca güldürü vaad eden bir yanlışlıklar komedyası....