Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Terfi Merkezi Hesabı

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Hamit Hatip tarafından paylaşıldı.

 1. Hamit Hatip

  Hamit Hatip CMNet Üyesi

  Merhaba Arkadaşlar;

  Atıksu Arıtma Tesisi Terfi Merkezi Hesabı örneğine ihtiyacım var,

  elimde yarım yamalak bir örnek var fakat daha detaylısı gerekiyor
  Emme haznsesi hesabı

  Tmin = 3600/n (n=ŞALT SAYISI)
  V1 = (Tmin X Qp)/4
  V2 = 0,392 x V1
  V3 = 0,264 X V1
  V4 = ?
  Vr = ?
  Vö = ? (ölü hacim)

  Vt = V1 + V2 + V3 + V4 + Vr + Vö
  buna benzer bir örnek var elimde fakat V4, Vr ve Vö'nün formulleri yok bir kaç kaynağı araştırdırm fakat onlarıda bu yönetem yok formülleri bilen arkadaşlar paylaşırsa sevinirim
   
 2. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  Arkadaşlar, bu konuda bizlere yardımcı olabilecek bir doküman varsa paylaşabilir misiniz? Hesaplarına ulaşmam gerekiyor. Şimdiden teşekkürler.
   
Terfi Merkezi Hesabı konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Çağrı merkezi

  Çağrı merkezlerindeki görevlilerin, sorunları çözmeye çalışırken "mavi ekran" vermesine sebep olan bazı Çağrı merkezi diyalogları. Bir müşteri internete erişme konusunda birtakım sıkıntılar yaşıyor: Çağrı merkezi: Doğru şifreyi girdiğinize emin misiniz? Müşteri: Evet eminim. Hatta bunu bir arkadaşımdan gördüm. Çağrı merkezi: Peki bana şifrenizin ne olduğunu söyleyebilir misiniz?...
 2. aktarma merkezi için gerekenler

  TAT tesisimiz sözleşmeli belediyeye uzak olduğu için belediye sınırlarında bir aktarma merkezi açtık fakat bu merkez için evrak hazırlamam gereklimi acaba, bu şekilde geçici depolama, aktarma merkezi için neler gereklidir?
 3. Test merkezi

  Beyin Testi http://www.fwmail.gen.tr/beyin-testi/#beyin-testi Beyninizin hangi tarafını kullanıdığınızı görmek için tıklayabilirsiniz. Beyninin sol tarafını kullananlardanım.