Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tesadüfen girdim,daha çıkamadım :)) merhabalar

Konu, 'Tanışma Alanı' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Atatürk üniv. çevre mühendisliğini kazandım. Gideceğim yer ve meslekle ilgili daha detaylı bilgiler edinmek için internette araştırma yapıyordum. Tesadüfen girdim siteye,yaklaşık 2 saattir sitedeyim daha da çıkmak nasip olmadı :) Gerçekten çok güzel bir iş çıkarıyorsunuz. Benim gibi yeni başlayanların aklındaki bütün sorulara cevap verebilecek bir topluluk.. Bilgileriniz ve paylaşımlarınız için teşekkürler :)

2. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Hoşbulduk. Teşekkür ederim..

4. Husamettin

Husamettin CMNet Üyesi

Burayı bulmak kolay fakat cıkmak cok zordur :))
    Aramıza Hoşgeldin :))

5. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Evet gerçekten de öyle. Sağolun..

6. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Aramiza hos geldiniz elimizden gelenin en iyisini yapmaya calisiyoruz. Meslektaslarin destekleriylede hep daha ileriye gidiyoruz cok sukur.

Aybike Sarıçiçek bunu beğendi.
  7. Muhammed Murat

Muhammed Murat CMNet Üyesi

Hoşgeldiniz hem siteye hem Atatürk üniversitesine :)

8. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Çok teşekkür ederim :)

9. oseflek

oseflek Misafir

offf er_zulüm çevre müh.:) 2005 te bende oradaydım. 2007 ye kadar dayanabildim. işin zor. başarılar...

10. seyaher

seyaher CMNet Üyesi

hoşgeldin diyelim o zaman mesleğimizi savunmak için bir neferimiz daha mı oldu ne...?

11. Husamettin

Husamettin CMNet Üyesi

Biraz geç olmadı mı :p

Tesadüfen girdim,daha çıkamadım :)) merhabalar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Merhabalar

Fatih Bey elinize sağlık gerçekten güzel hazırlanmış bir site, çalışmalarınızda başarılar..
  2. Merhabalar

Adım Miraç Topal.İstanbul Üniversitesi Çevre Mühendisliği 3.Sınıf'ta okumaktayım.Forumu açanlara teşekkürlerimi iletiyorum.Gittikçe önemi artan "çevre" konusunda ilk görev düşecek olan bizlerin biraz daha aktif olması gerektiğini düşünüyorum.
  3. Daha iyi bir dünya için merhabalar

Aranızda bulunmaktan büyük bir keyif duyuyorum :) ve forumdaki tüm çevre mühendislerini selamlıyorum.Daha iyi bir dünya dileklerimle.
  4. ..Merhabalar..

Çukurova üniv. Çevre mühendisliğinden 2009 da mezun oldum..Kpss'ye girdim,aldığım yüksek puana güvenerek Ocak-Şubat aylarında yapılacak olan atamaları bekliyorum..Son olarak Çevre denetim yönetmeliğinin değişmesi bir umut oldu bizler için..umarım en kısa zamanda hem kamu da hem de özel sektörde bizlere gereken değer gösterilecektir :)
  5. Odamız artık daha kurumsal ve daha bilim-teknik odaklı

Öncelikle Çevre Mühendisleri Odası Başkanı Baran Bozoğlu 'na röportaj talebimizi kabul ettiği için teşekkür ediyoruz. Merhaba, www.cevremuhendisleri.net internet sitesinin ben de bir üyesiyim. Oldukça önemli bir platform ve geniş bir yelpazade faaliyet yürütüyorsunuz. Meslektaşlarımızı, öğrencileri bir araya getirmeniz çok kıymetli. Uzun zamandır mesleğimize ve Odamıza verdiğiniz katkılardan...