Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

tesis kapatma planı

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Gizem Özenç tarafından paylaşıldı.

1. Gizem Özenç

Gizem Özenç CMNet Üyesi

Merhaba geri kazanım tesisi için tesis kapatma planı hazırlamamız gerekiyor bununla ilgili elinde örnek olan dönebilir mi?

2. Arkadaşlar Gizem Hanım yıllar önce sormuş bir dönüş omamış ama bende bir kapatma planı formatına gereksinim duyuyorum..Elinde olan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim teşekkürler şimdiden..

tesis kapatma planı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Düzensiz depolama sahalarını kapatma, ıslah ve rehabilitasyonu

R&r teknik hizmetlerin hazırladığı bir çalışma tam kaynağı bilemiyorum.
  2. Tesis kapatma

merhabalar , danışmanlığını yaptığım bir cevher zenginleştirme tesisi var elimizde. bunlar demir cevheri çıkaran bir maden. kırma eleme yıkama üniteleri var. bu ünitelerden çıkan atık dinlendirme havuzuna alınıyor ve bu havuzdaki şu çökeltimden sonra sisteme tekrar geri veriliyor. havuzda biriken atıkta aynı saha için de bir alanda biriktiriliyor. proses bu. yalnız bu tesisin bir sıkıntısı...
  3. Tesis kayıt

Arkadaşlar Tesis kayıt sayfasında cevre.cob.gov.tr yazısı çıktığından sonra sıfırdan tesis kaydeden var mı? Yeni aşamalar neler? Eskiden tesisle protokol yapmadan önce tesis kayıt ediyorduk. Şimdi öle bir seçenek bulamadım. Tesisle protokol yap kısmından ise de il ilçe belirtmeme rağmen herhangi bir sonuç getirmedi ekranıma. Bilgisi olan var mı? Teşekkürler
  4. Cbs de tesis ekleme

Merhaba arkadaşlar cbs de bir tesisi birden fazla kayıt etmişler.bunları bir tesis içerisinde birleştirmek için firmaya tesisleri eklemem gerekiyormuş ama tesis ekleyemiyorum.Nasıl yapmam gerekiyor?Şimdiden teşekkür ederim.
  5. Atık beyan sistemi kapatma

Firmaya ait tehlikeli atık beyan sistemini kapatmak istiyorum.Firma faal değil ,bundan sonra atık oluşumu gözlenmemektedir , ne yapabilirim.İl müdürlüğüne nasıl bir dilekçe yazmam gerekiyor.Ek olarak sunmak gereken belge var mı ?