• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tesis kayıt

S.Gönenç Çalıcı

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Mavi Yıldız Arıtma Havuz İnş. San. Tic. Ltd. Şti.
Arkadaşlar

Tesis kayıt sayfasında cevre.cob.gov.tr yazısı çıktığından sonra sıfırdan tesis kaydeden var mı? Yeni aşamalar neler? Eskiden tesisle protokol yapmadan önce tesis kayıt ediyorduk. Şimdi öle bir seçenek bulamadım. Tesisle protokol yap kısmından ise de il ilçe belirtmeme rağmen herhangi bir sonuç getirmedi ekranıma. Bilgisi olan var mı?

Teşekkürler

ama işletme ruhsatı ,izni, işletme belgesi, kapasite raporları da birer tane ve kapasite raporundaki sgk nosu kırma elemenin sgk nosu, kalsit ocağı ve kırma-eleme birlikte geçiyor heryerde

benim istanbuldaki bir tesisimde maden ocağı ve yıkama tesisi aynı alan içerisinde, ancak bunların ayrılması istendi il müdürlüğünce ve şu an 2 ayrı tesis olarak işlem yapıyoruz. il müdürlüğü ziyaretinize geldi mi hiç? Bu konu ile ilgili bir şeyler söyledi mi? ben ilk düşüncemin arkasındayım halen, bunlar 2 ayrı tesis olarak işlem görmelidir.