Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

tesisi vaziyet planı ve iş akım şeması

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında gökhaneğrkaya tarafından paylaşıldı.

1. gökhaneğrkaya

gökhaneğrkaya CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba;
    Cam geri döüşüm tesisi için vaziyet planı örenği yada iş akım şeması olan varmı?İşletmede cam sadece renklerine göre ayrılıp parçalanıyor.ham madde olarak kullanılmıyor.Yardımlarınız için teşekkürler

2. qrafiqer

qrafiqer CMNet Üyesi

Cevap: tesisi vaziyet planı ve iş akım şeması

aslında pek fazla zorluğu yok herhangi bir vaziyet planına bakıpda kendi tesisine göre yorumlayabilirsin.

tesisi vaziyet planı ve iş akım şeması konusuna benzer içeriklerimiz
  1. iş akım şeması

merhaba arkadaşlar,bir hastane için iş akım şeması ve proses özetleri oluşturmam gerekiyor fakat bunu elimdeki formata uyarlayamıyorum bu konuda bir fikri ya da çalışması olan arkadaşlardan yardım bekliyorum :) iyi çalışmalar..
  2. Kırma elemetesisi ve asfalt plent tesisi proses akım şeması

Merhaba arkadaşlar, Kırma eleme tesisi ve asfatl plent tesisi ile ilgili izin alanınız var mı bana proses akım şeması lazım. Yardımcı olabilecek varsa sevinrim. İyi çalışmalar.
  3. Merhaba arkadaşlar et entegre tesisi(mezbahalar) iş akım şeması ve proses özeti örneği varmı; yardım

Merhaba arkadaşlar et entegre tesisi(mezbahalar) iş akım şeması ve proses özeti örneği varmı; yardım edebilirseniz çok memnun olurum.(acil)
  4. Tat tesisi ve vaziyet planı ile iş akım şeması proses özeti

Herkese merhaba, tat tesisi için vaziyet planı ile iş akım şeması ve proses özeti hazırlamaya çalışıyorum elinizde örnek var mı acaba? (Yapılmış hali) İş akım şeması ve proses özeti tat lar için yapılmasa olur mu acaba?
  5. Vaziyet planı

vaziyet planı ve iş akım şeması için 1/50 ölçekli bir haritada tesis planının gösterilmesi gerekiyormuş, bu plan için ölçeklemeyi nasıl yapıyorsunuz arkadaşlar google evliyası bu işi de yapabiliyor mu.