Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tetra-pak geri dönüşümü hk.

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Elif Cihan tarafından paylaşıldı.

1. Elif Cihan

Elif Cihan CMNet Üyesi

tetrapak geri dönüşümü yapan lisanslı firma önerebilir misiniz acaba?

2. cengizöztürk

cengizöztürk CMNet Üyesi

Bildiğim kadarı ile yok :(

3. msmuhendis

msmuhendis CMNet Üyesi

Ümraniye'de adı Tetrapak olan bir geri dönüşüm firması vardı tetrapak malzemenin geri dönüşümünü yapıyordu daha önce araştır istersen..

4. Ezgi Karabulut

Ezgi Karabulut CMNet Üyesi

izmirde yapan var mı peki biliyomusunuz :(

Tetra-pak geri dönüşümü hk. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. PET ve Geri Dönüşümü

TSK Koruyucu Hekimlik Bülteni, 2007: 6 (4) Derleme/Review Article Funda Sevencan*, Songül A. Vaizoğlu Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı AD, Ankara * Funda Sevencan, Halk Sağlığı AD, Tıp Fakültesi, Hacettepe Üniversitesi 06100, Sıhhiye, Ankara. E-posta: fundasevencan@yahoo.com ** 18/01/2006-21/01/2006 tarihlerinde düzenlenen II. Çevre Hekimliği Kongresi’nde poster olarak...
  2. ambalaj geri dönüşümü

merhaba arkadaşlar; ben kendimi ambalaj atıkları konusunda geliştirmek istiyorum. bunun için nerelere başvuru yapabılırım yonetmelıkler dısında pe,pp,pet bunların detaylarını anlatan güzel kaynak var mı? bildiğiniz.şimdiden tesekkur ederim.
  3. kablo geri dönüşümü

kablo geri dönüşümü sonucu pvc ve bakır elde ediyoruz pvc kodu ile ilgili bi bilgiye ulaşamadım.Atık yönetimi genel esaslarına ilişkin yönetmelikte atık kodu ne olmalıdır pvc malzemenin
  4. Crt geri dönüşümü

crt geri dönüşümü ile ilgili tez için yardımcı kaynak elinde olan var mı acaba?
  5. Tat ve plastik geri dönüşümü

Merhabalar öncelikle. Yeni işe başladım ve çalıştığım firma TAT ve Plastik geri dönüşümü için GFB almak istiyor. Bulunduğumuz tesis belediyeye ait ve gereken koşullar sağlanmış durumda ancak sormak istediğim birkaç soru var. 1) TAT ve Plastik Geri Dönüşümü için ayrı ayrı GFB ve lisans mı alınması gerekli? (Tesisler aynı yerde bulunacak. Entegre tesis olarak görüneceği için konuya hakim değilim...