• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tez araştırması

Tolga Şahin

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
yok
arkadaşlar herhangi bir endüstriyel tesisin atıksuyu ile ilgili tez araştırması yapıorum yardımlarınızı beklıorum

Tabii geniş bir çalışma konusu olur bu. Özellikle bir endüstri seçtiniz mi? Belki bildiğim bir sektör çıkar ve yardımcı olabilirim.

@Tolga Şahin

bu konuya örnek olabilecek @Fatih Özcan beyin deri endüstrisi arıtımı ile ilgili çalışması vardı. forumda aratırsanız bulabilirsiniz.

Konu belli değil işte herhangi bir endüstriyel olabilir. Kiarastırılmadı kolay ve örnek tezi bulunabilen konu arıyorum elinizde örnek varmıdır acaba

Tarık bey saolun bakıyorum hemen dediğinize

Arkadaslar kozmetik sanayi endüstrisi atıksuyu ile ilgili bilgi istiyorum sizlerden.elinizde türkçe yada ingilizce makaleler varmı