• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tez yardim

Görkem ÖZÇELİK

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
YILPORT KONTEYNER TERMİNALİ VE LİMAN İŞL. A.Ş.
Ben tezimi karbon ayakizi yapmak istiyorum fakat üniversitenin ayakizini hesaplayayım dedim veriler eksik. Burdaki artıma tesisisininkini hesaplayayım dedim burası anaerobik değil. Bana konu fikri verebilecek arkadaşlar varsa çok müteşekkir olurum :)

Şöyle bir araştırma yap istersen google amcadan. Atıkları değerli olan üretim tesislerini araştırıp bunların geri kazanımı ya da alternatif bir yöntemle geri kazanımına bakabilirsin.

İyi günler , ham madde üretiminde karbon ayak izi ile ilgili konuyu araştırıyorum bana bununla ilgili yardımcı olabilir misiniz ? Sunum,slayt , araştırmalar vb..:(:(:(

Küçük bir ilçenin aat sinde çalışıyorum sormak bilgi almak istediğin şeyler varsa yardımcı olabılırım