Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tezim için kaynak veya direk bilgi yardımı arıyorum

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Tuğra Taşci tarafından paylaşıldı.

1. Tuğra Taşci

Tuğra Taşci CMNet Üyesi

Ataköy ileri biyolojik arıtma tesisi ile ilgili sunum yapacağım ve tesis ile ilgili bilgilere ihtiyacım var(kaç insanın suyunu arıtıyor,iş akım şeması,prosesin şeması vb) bu tarz bilgilere ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

2. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

tesisi ziyaret etmenizi oradaki sorumlu mühendisle konuşarak sunumunuzu hazırlamanızı tavsiye ederim.

3. İrem Bengisu Erol

İrem Bengisu Erol CMNet Üyesi

4. A_K Özalp

A_K Özalp CMNet Üyesi

orada staj yapan birileri mutlaka olmuştur okulunuzda, onlarda defter örneği fotoğraf profil filan tam vardır

5. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

Tesisin tanıtım pdf si elimde var. Bende İski de staj yapacağım dönemlerde hangisinde yapayım diye ufak bir araştırma yapmıştım ;)

Ekli Dosyalar:

Tuğra Taşci bunu beğendi.
  6. Tuğra Taşci

Tuğra Taşci CMNet Üyesi

çok teşşür ederim yardımınız için :)

hocam çok yardımı olacak bunun bana çok sağolun :)

İrem Bengisu Erol bunu beğendi.
Tezim için kaynak veya direk bilgi yardımı arıyorum konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Öğrenciler İçin Mevzuat Yardımı

Ben Çevre Mühendisliğinde okuyan bir öğrenci olarak mesleğin içinde olan büyüklerimizin bize öncelikle hangi mevzuatları inceleyip haklarında bilgi sahibi olmalıyız isimleri ile bu başlık altında paylaşıriseler bizim için çok faydalı olur. Tabi ki uzamanlaşmak istediğimiz alanlara göre öncelikli bilmemiz gereken mevzuatlar değişebilir ama Mesleğin içindekiler paylaşımlarını bu başlık altında...
  2. İşletme Stajı İçin Yer Arıyorum

İstanbulda yazın yapmam gereken 30 günlük işletme stajım için yer arıyorum. Bildiğiniz ve orada yapmam halinde bana faydası dokunabilecek bir yer önerebilirmisiniz.
  3. Türkiyede Geri Dönüşüm Ile Ilgili Bilgi Arıyorum Yardımcı Olabilir Misiniz..

bitirme ödevi için kaynak ve tez örneği arıyorum yardımcı olur musunuz...?
  4. Gıda geri dönüşüm tesisi kurmak için lütfen bilgi yardımı,

Merhaba, öncelikle soruma cevap verecek üstadlara şimdiden teşekkür ederim.. Yıllardır kuruyemişçilerin artıklarını değerlendiren bir işim var, kütahya gediz organize sanayide 23 dönüm arazim var, yer açısından ve işlenmiş ürünü satış açısından çok imkanım var. Bir gıda geridönüşüm tesisi kurmak istiyorum, bu konuda nelerin gerekli olduğunu ve mevzuatı nereden bulabilirim?? Şimdiden...
  5. Büro ve işletme stajı için firma arıyorum

herkese iyi akşamlar ben büro stajı ve işletme stajı için firma arıyorum istanbul avrupa yakasında oturuyorum