Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

The conjuring / korku seansı

Konu, 'ARŞİV' kısmında Ecem Erdinç tarafından paylaşıldı.

1. Ecem Erdinç

Ecem Erdinç CMNet Üyesi

ko.jpg

Konusunu gerçek bir hikayeden alan Korku Seansı, doğaüstü olayları inceleyip aydınlatmaya çalışan dünyaca ünlü çift Ed ve Lorraine Warren'ın karşılaştıkları ürkütücü bir vakayı ele alır. Ed ve Lorraine Warren bir gün Perron ailesinden bir telefon aldıklarında hayatlarının en korkutucu görevine atıldıklarının farkında değildir. Perron ailesinin gözlerden uzak çiftlik evi nedeni bilinmeyen karanlık bir varlık tarafından kuşatılmıştır ve bu nedenle de hayatları tam bir kabusa dönüşmüştür. Bu vakayı çözebileceklerine inanan deneyimli Warren çifti, ne kadar şeytani bir varlıkla karşı karşıya olduklarını çok geç fark edeceklerdir...
    Filmin başrollerini Yetimhane filminden tanıdığımız Vera Farmiga ve Prometheus'un yıldızlarından Patrick Wilson paylaşıyor. Oyuncu kadrosunda Joey King, Ron Livingston ve Lili Taylor'ın da eşlik ettiği filmin yönetmeni ise ilk Testere filmine imza atan James Wan...

U-po5pcIOks

Bastet ve Gül Can bunu beğendi.
  2. Sena ÇETİNKAYA

Sena ÇETİNKAYA CMNet Üyesi

Son zamanlarda izlediğim en iyi gerilim filmi diyebilirim, herkese tavsiye ederim bende :)

Cozebilen olurmu lutfen
1 Mart 2017
0
0
Genel olarak Danışmanlık Yeterlik Belgenizdeki unvan ve adresin geçerli olup olmadığının tespiti amacı ile güncel ticaret sicil gazetesi talep ediliyor. Şirket ortaklığı ile ilgili olarak ortaklık belgesi kontrolü dışında bir işlem olmadı bugüne...
1 Mart 2017
5
0
peki biriken stoklar nasıl eritilecek? merhaba, konuyla ilgili bilgi sahibi olan var mı? görüntüdeki ihracat sekmesini kullanan var mı?
25 Ağustos 2016
4
0
@Olgaç Sürmelihindi atık yağ beyan formunu bilmiyordum çok tesekkurler gercekten. peki bir şey sorabilir miyim? ambalaj beyanlarında ne kadar miktarda ambalaj atıklarımızın lisaslı firmaya gönderdiği hakkında bir bilgi verecek miyim? ambalaj...
6 Ocak 2017
11
1
mrb arkadaşlar online.cevre.gov.tr de kısa bir zaman önce il çevre den talep ettiğim kullanıcı adı ve şifreyle giriş yaptığımda kullanıcı aktif değil hatası alıyorum. bu konuda bilgisi olan varmı bu sorunu nasıl çözebilirim ? yardımcı...
22 Mart 2017
4
0
Merhabalar; Çevre Görevlisi Eğitimini uzun zamandır takip ediyorum ve hala bir açıklama yok. Aradığımızda yakın zamanda açıklanacaktır deniliyor. Mail attığımızda dönüş yapılmıyor. Çok saçma bir kayıt olma sistemi kurulmuş ve çok...
20 Mart 2017
1
0
Sadece basit bir tarama ile saniyeler içinde 2000 e yakın veriye ulaşılabildim. Kaynak konusunda çok sıkıntı çekmeyeceğinizi düşünüyorum. Şimdiden iyi çalışmalar diliyorum.
29 Kasım 2016
8
0
@Serkan Çiçekay Forumun amacı bilgi alış-verişi sağlamak. Bilgin yoksa susacaksın. Kazandığım zamana gelince belki ışınlanmayı bulurum. Birilerini ait olduğu zamana geri gönderecem ;) @Serkan Çiçekay Sende mi bu mesajı aldın :)[ATTACH]
22 Şubat 2017
14
0