Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tıbbı atık alanı uygunluk belgesi

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Ebrar Elif tarafından paylaşıldı.

1. Ebrar Elif

Ebrar Elif CMNet Üyesi

Merhabalar,

Tıbbı atık alanı uygunluk belgesi nasıl alınıyor... Ne gibi şartlar gereklidir.Yardımcı olabilirmisiniz...

Tıbbı atık alanı uygunluk belgesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. tehlikeli atık geçici depolama alanı belgesi

Bu belgeyi almak için çevre orman'a bir dilekçe yazmak istiyorum. Kendim bir dilekçe hazırladım fakat bunu bir prosedürü varmıdır yada örnek dilekçesi diyeyim varsa paylaşırsanız sevinirim teşekkürler.
  2. Fabrika içi atık alanı

merhaba; fabrika içi atık alanı oluşturuyoruz bunun için görsel birkaç örneğe ihtiyacım var elinde olanlar paylaşabilirse sevinirim herkese iyi çalışmalar.
  3. Tehlikesiz atık toplama ayırma belgesi-atık kod listesi

Selamlar,arkadaşlar tehlikesiz atık toplama ayırma belgesi için atık kod listesinde tehlikelileri çıkarttığım zaman yaklaşık 550 adet atık oluyor.bunların hepsini almak istesem bir sıkıntı olurmu acaba?sonradan bu belge ile çalışırken firmalardan gelecek taleplerde listemde kodu olmadığı için alamayacağım bir atık olsun istemiyorum .yoksa çok çok önemli olanlarını almalıyım sadece?
  4. Atık depolama alanı

Arkadaslar merhaba; Boya çamurlarını bertaraf yollayınca kadar bir depolama alnını olusturmak istiyorum . Fikirlerinizi alabılırmıyım ?
  5. Tehlikeli atık alanı sorumlusu

Tehlikeli atıkların geçici depolanması durumunda tehlikeli atık sorumlusu belirlememiz gerekiyor mu? Gerekiyor ise bu sorumlu kişiyi valiliğe bildirmemiz gerekiyor mu? Gerekiyor ise nasıl bildiriyoruz, örnekleri var ise paylaşabilirseniz sevinirim. Belirli bir dilekçe formatı var ise paylaşırsanız memnun olurum.