Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tıbbi Atık Araç Lisansı

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında gülnuraydın tarafından paylaşıldı.

 1. gülnuraydın

  gülnuraydın CMNet Üyesi

  tıbbi atık araclarımıza bakanlık tarafından atık tasıma lısansını almıstık fakat firma adımızda adres ve tel numaramızda degısıklık oldu. arac lısanslarımız eskı bılgılerımıze gore duzenlenmıstır. araclarımızın lisans suresının dolmasına 2 yıl var. bu degısıklık nedenıyle tekrar lısans almak zorundamıyız yoksa eskı lısanslarımız hala gecerlımıdır?

  çevre ve şehircilik bakanlıgını aradım fakat ızın lısans bırımıne ulasamadım. bilgisi olan arkadaslr yardım ederlerse sevınırım..
   
 2. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  Net konuşmuyorum fakat bence geçerlidir. Bakanlığı yada il çevreye adres değişikliğinizi bildirmeniz yeterli olur sanırım..
   
 3. gülnuraydın

  gülnuraydın CMNet Üyesi

  İŞİN GARIP TARAFI İL ÇEVRE MÜDÜRLÜĞÜNÜ ARADIM FAKAT ONLARDA BILMIYOR DAHA ONCE BASLARINA BOYLE BIR OLAY GELMEMİŞ :s
   
 4. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  Peki sadece adres değişikliğimi yoksa yerinizde değişti mi fiili olarak. Kullandığınız mekan değiştiyse en azından denetlemeye gelebilirler gibi geliyor..
   
 5. Göksel Kurtuluş

  Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

  Benim düşünceme göre, bir dilekçe ile değişikliklerin yapıldığına dair bir bildirim yapın, ekine de yapılan değişikliğe dair resmi gazete konulabilir. Adresteki değişiklik sadece isim olarak değil de yer değişikliğiyse denetime gelirler.
   
 6. gülnuraydın

  gülnuraydın CMNet Üyesi

  ŞÖYLEKİ DAHA ONCEKI ADRESIMIZ ANKARA DIYE GECIYORDU FAKAT FIRMANIN YENI ADRESI BASKA BIR IL OLARAK DEGISMIS BIZIM İŞLETMEMİZ ZONGULDAKTA. FİRMA ADINDAKI DEGISIKLIK RESMI GAZETEDE YAYINLANMIS.
   
 7. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  Gülnur hanım, lütfen yazılarınızın tamamını büyük yazmayınız..
   
Tıbbi Atık Araç Lisansı konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Ömrünü Tamamlamış Araç; Sistemden Araç Düşme Kaydı

  ÖTA Geçici Depolama GFB veya Lisansı olan işletmeler 15/3/2012 Tarihi itibariyle cevre.cob.gov.tr adresinden araç kayıtlarını yapacakları bakanlık tarafından tesislere bildirildi. Ancak, mevcut durumda araçların Ankara ilinde tamamı olmamak kaydı ile diğer illerde hiçbirşekilde yapılamamaktadır. Sistem "EGM tarafından Araç KAydı Bulunamamıştır" ve benzer cümlelerle hata mesajı...
 2. Yürürlükte Araç muayene istasyonlarının açılması, işletilmesi ve araç muayenesi hakkında yönetmelik

  ARAÇ MUAYENE İSTASYONLARININ AÇILMASI, İŞLETİLMESİ VE ARAÇ MUAYENESİ HAKKINDA YÖNETMELİK Resmi Gazete Tarihi: 23.09.2004 Resmi Gazete Sayısı: 25592 Amaç Bu Yönetmeliğin amacı, karayolunda seyreden motorlu ve motorsuz araçlarının teknik muayenelerini daha etkin ve sağlıklı bir şekilde yapmak, bu suretle araçlar bakımından karayolu trafik güvenliğini sağlamaktır. Kaynak: Mevzuat Bilgi Sistemi
 3. Tıbbi atık

  Tıbbi Atık Gönderimini İnte-Ary Firmasına Yapan Arkadaşlar varmı aramızda?
 4. Tıbbi atık

  Merhabalar, Tıbbi atıklar kapsamında bulunan içerisinde sıvı ilaç barındıran özellikle tentürdiyot / alkol türevi ilaçların bulunduğu plastik / cam şişelerin nasıl uzaklaştırılması gerektiği konusunda bilgi verebilir misiniz ? İyi günler..
 5. Araç lisansı yenileme

  Merhabalar, Araç lisanslarımızı yenilememiz gerekiyor ama başvurumuza istinaden şöyle bir eksiklik yazısı geldi. Taşınacak atıkların ayrı ayrı fiziksel ve kimyasal özelliklerini gösteren tablonun bulunmadığı... bunu nasıl temin edebilirim .... yardım edebilirmisiniz