• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tıbbi atık yakma tesisi tasarımı yardım

Hakan Yeşildağ

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
saski
merhaba tıbbi atık yakma tesisi tasarımı konulu bitirme ödevi yapıoruz sunumunu hazırlıcaz sunumla ilgili yardım ederseniz seviniriz şimdiden teşekkürler..

sterilize edildiğini biliyorum, ancak otoklav yöntemiyle yapılıyor genelde, piroliz ve yüksek dereceli fıırınlardada sterilize ediyor, onuda biliyorum siz piroliz mi yapıcaksınız yoksa yüksek derecede bir fırında mı diye sormuştm..

çok teşekkür ederim bitirmemizi verdik yakma teknolojisi olarak 1300 derece sıcaklığa çıkan döner fırın kullandık zaten yaptığımız projede zonguldak karabük ve bartın illerini kapsayan hastane atıklarının bertarafı için izaydaş gibi tıbbi atık yakma tesisi tasarımı yaptık