Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tıbbi Atık Yönetim Planı

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında gülnuraydın tarafından paylaşıldı.

1. gülnuraydın

gülnuraydın CMNet Üyesi

Konuyu burdan açabıldım kusura bakmayın. Ekte kendı hazırlamıs oldugum tıbbı atık planı vardır. İstediğiniz değişiklikleri yapabılırsınız. Aynı zamanda bakanlıgın guvenlı tıbbı atık yonetımı adlı kıtabının arkasında beledıyelerın hazırlaması gereken tıbbı atık yonetım plan formatıda vardır .İsteyen buna gore kendı de planını hazırlayabılır. burdan yayınlamanın daha dogru olacagını dusundum ınsallah yardımcı olur.

Ekli Dosyalar:

Akif Güvercin bunu beğendi.
  2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Ellerinize sağlık..

3. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

paylaşım için teşekkürler..

Tıbbi Atık Yönetim Planı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. tıbbi atık acil eylem planı

acaba elinde tıbbi atık acil eylem planı olan varmı? acıl eylem planı olan arkadaslar paylaşırlarsa sevinirim. şimdiden teşekkürler
  2. Atık yönetim planı

Merhaba arkadaşlar daha önce atık yönetim planı oluşturan varsa bir örneğini paylaşabilir mi ya da yardımcı oabilir mi?
  3. tat atık yönetim planı

gfb sini yeni almış bir tat firmasıyız. Ambalaj atıkları yönetim planı örneği olan varmı? Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.
  4. Tıbbi atıklar Atık Yönetim Planında değerlendiriliyor mu !?

xxxx firmasının atık yönetim planını oluştururken yazdığımız atık kodlarında ve UATF 'da Tıbbi atıkları da yazıyormuyuz ? Yani tıbbi atıklar Atık Yönetim Planı İçersinde değerlendiriliyor mu ? Yoksa ambalaj atıkları gibi oda ayrı bir durum mu ?
  5. Tibbi atiklarin kontrolü yönetmeliği ünite içi atik yönetim plani....

Arkadaşlar hastaneler için hem endüstriyel atık yönetim planı hem de ünite içi atık yönetim planı mı hazırlamamız gerekiyor yoksa sadece ünite içi atık yönetim planı yeterli mi ? Ve elinde örnek ünite içi atık yönetim planı olan var mı acaba?