Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tibbi atiklarin kontrolü yönetmeliği ünite içi atik yönetim plani....

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Arzu Doğan tarafından paylaşıldı.

1. Arzu Doğan

Arzu Doğan CMNet Üyesi

Arkadaşlar hastaneler için hem endüstriyel atık yönetim planı hem de ünite içi atık yönetim planı mı hazırlamamız gerekiyor yoksa sadece ünite içi atık yönetim planı yeterli mi ? Ve elinde örnek ünite içi atık yönetim planı olan var mı acaba?

Tibbi atiklarin kontrolü yönetmeliği ünite içi atik yönetim plani.... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. tehlikesiz ve inert atıkların yöntemi atık yönetim planı hakkında bir soru

tehlikesiz ve inert etıklarının kontrolü tebliğinde, atık üreticisinin yükümlülüklerinin ilk maddesinde "Tehlikesiz ve inert atık üretimini en az seviyeye indirecek şekilde gerekli tedbirleri almak, tesisinden kaynaklanan tehlikesiz ve inert atıkların geri kazanımına yönelik atık yönetim planı hazırlamak ve hazırlanan yönetim planını uygulamakla," sorumludur denilmiş. bu atık...
  2. Yürürlükte Tıbbi atıkların kontrolü yönetmeliği

Tıbbi Atıkların Kontrolü Yönetmeliği Resmi Gazete Tarihi: 22.07.2005 Resmi Gazete Sayısı: 25883 Amaç: Bu Yönetmeliğin amacı, tıbbi atıkların üretiminden bertarafına kadar; a) Çevreye ve insan sağlığına zarar verecek şekilde doğrudan veya dolaylı bir biçimde alıcı ortama verilmesinin önlenmesine, b) Çevreye ve insan sağlığına zarar vermeden kaynağında ayrı olarak toplanması, ünite içinde...
  3. Tıbbi Atık Yönetim Planı

Konuyu burdan açabıldım kusura bakmayın. Ekte kendı hazırlamıs oldugum tıbbı atık planı vardır. İstediğiniz değişiklikleri yapabılırsınız. Aynı zamanda bakanlıgın guvenlı tıbbı atık yonetımı adlı kıtabının arkasında beledıyelerın hazırlaması gereken tıbbı atık yonetım plan formatıda vardır .İsteyen buna gore kendı de planını hazırlayabılır. burdan yayınlamanın daha dogru olacagını dusundum...
  4. Yürürlükte Gemilerden atık alınması ve atıkların kontrolü yönetmeliği

GEMİLERDEN ATIK ALINMASI VE ATIKLARIN KONTROLÜ YÖNETMELİĞİ Resmi Gazete Tarihi: 26.12.2004 Resmi Gazete Sayısı: 25682 Amaç Bu Yönetmeliğin amacı; Türkiye'nin deniz yetki alanlarında bulunan gemilerin ürettiği atıklar ile yük artıklarının denize verilmesinin önlenmesi ve deniz ortamının korunması maksadıyla, yükümlüleri tarafından atık kabul tesislerinin kurulması ve işletilmesi ile atık...
  5. Tıbbi atıkların kontrolü yönetmeliği eğitim sunumları

Arkadaşlar, 18.02.2013 tarihli Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü web sayfasında yayınlanan duyuruya göre 13-15 Şubat 2013 tarihleri arasında Antalya'da Tıbbi Atıkların Kontrolü Yönetmeliği Kapsamında Eğiticilerin Eğitimi gerçekleştirilmiştir. Yukarıda verdiğim web sayfasından veya bu konudaki eklerden ilgili eğitim dökümanlarını indirebilirsiniz. İyi Çalışmalar.