Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tmmob çmo bursa ilinde genel üye toplantısı

Konu, 'Etkinlik Duyuruları' kısmında Esma Trhn tarafından paylaşıldı.

1. Esma Trhn

Esma Trhn CMNet Üyesi

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Yönetim Kurulumuz ve üyelerimizin katılımıyla Bursa ilimizde genel üye toplantısı gerçekleştirilecektir. Genel ve mesleki sorunlarımızı hep birlikte tartışmak ve çözümler üretmek adına 9 Mart 2013 tarihinde saat 14:00‘da gerçekleştireceğimiz toplantımıza katılımlarınız bizleri onurlandıracaktır.

Yer: Bursa EMO Konferans Salonu (BURSA AKADEMİK ODALAR BİRLİĞİ YERLEŞKESİ (BAOB) ODUNLUK MH. AKADEMİ CAD. NO:8 16040 MERKEZ - BURSA)
    Saat: 14:00

yasink ve Fatih Özcan bunu beğendi.
  2. jn6zo

jn6zo CMNet Üyesi

Katılımcı sayısı: 20 !

3. Yunus Topal

Yunus Topal CMNet Üyesi

çok vahim bir durum sayı gerçekten bu kadarsa

4. Esma Trhn

Esma Trhn CMNet Üyesi

konunun başka kanallarla duyurulduğunu ve çok kişiye ulaştığını düşünmüyorum ben de açıkçası.

Tmmob çmo bursa ilinde genel üye toplantısı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çmo genel üye toplantısı

TMMOB ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İSTANBUL ŞUBESİ GENEL ÜYE TOPLANTISINDA BULUŞUYORUZ TARİH: 03 NİSAN 2009 CUMA SAAT: 19.00 YER: ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İSTANBUL ŞUBESİ İstiklal Cd. Koçtuğ İş Hanı No:178/2 Tünel / Beyoğlu Tel: 0 (212) 245 89 15 E-posta: cmoistanbul@cmo.org.tr Herkesin katılması gereken bir toplantı. Her zaman odadan yana şikayette bulunuyoruz. Buyurun er meydanı...
  2. ÇMO Genel Üye Toplantısı Yapıldı

Arkadaşlar merhabalar, Bugün ÇMO istanbul şubesinde Genel üye toplantısı yapıldı. Bende katılma fırsatı buldum. Nacizane görüşlerimi paylaşcağım fakat bundan önce bu toplantıda yaklaşık 14 kişi olması beni üzdü. Toplantıda ÇMO faaliyetleri ile ilgili sunum yapılacaktı fakat sohbet ortamının oluşması sayesinde sunum yapılamadı. Benim dile getirdiğim genel sorun Oda-Üye arasındaki iletişim...
  3. Yangın Yönetmeliği Bilgilendirme Toplantısı...16 Eylül 2010, Perşembe - BURSA

- TOPLANTI DUYURUSU - Revize edilerek 09.09.2009 tarih 27344 sayılı Resmi Gazete’ de yayınlanan “Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik “ in tanıtılması ve yönetmelikle ilgili doğru uygulamaların yaygınlaştırılmasını sağlamak amacıyla Bayındırlık ve İskan Bakanlığı işbirliği çerçevesinde yapılan toplantıların beşincisi 16 Eylül 2010, Perşembe günü Bursa’ da (Merinos...
  4. ÇMO-Kocaeli İl Temsilciliği Bursa Tanışma Toplantısı

Merhaba Arkadaşlar, Kocaeli İl Temsilciliği Bursa'da tanışma toplantısı düzenlemek istemektedir. Bursa'da bulunan meslektaşlarımızdan, bu toplantıya destek vermelerini beklemekteyiz. Nihat DEMİROĞLU
  5. TMMOB Çevre mühendisleri odası 11. olağan genel kurulu

[COLOR=#0090ff]11. OLAĞAN GENEL KURULU [COLOR=#0090ff]Etkinliğin Tarihi: 24.03.2012 [COLOR=#0090ff]Etkinliğin Yeri: ÇANKAYA BELEDİYESİ YILMAZ GÜNEY SAHNESİ - MALTEPE PARK - MALTEPE CAMİİ KARŞISI [COLOR=#888888]SEÇİM [COLOR=#0090ff]Etkinliğin Tarihi: 25.03.2012 [COLOR=#0090ff]Etkinliğin Yeri: HATAY 2 SOKAK 24/17 KIZILAY / ANKARA