Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Toksikoloji ve Halk Sağlığı

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında Yunus Topal tarafından paylaşıldı.

1. Yunus Topal

Yunus Topal CMNet Üyesi

Toksikoloji ve Halk Sağlığı dersi notlarına sahip olan arkadaşlar paylaşabilirler mi ?
    herkese teşekkürler...

2. Yunus Topal

Yunus Topal CMNet Üyesi

arkadaşlar kimsede yok mu . çok acil lazım ....

Toksikoloji ve Halk Sağlığı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Düzenli deponi alnlarında toksikoloji

değerli meslektaşalrım merhaba; bir konuda imkan dahilinde sizlerden yardım talep edeceğim.elinde düzenli deponi alanlarında iş-yönetim planı ile ilgili döküman olan arkadaşımız varsa paylaşırsa veya fikir beyan edebilirse sevinirim.özelde deponi alanında gerçekleştirlicek yönetim planı endüstriyel toksikoloji yönünden ele alınacaktır.
  2. Halk Sağlığı Acil Durum Eylem Planı

Uluslararası Giriş Noktaları Halk Sağlığı Acil Durum Eylem Planı I. GİRİŞ Bu plan, uluslararası giriş noktalarında, “Uluslararası Önemi Haiz Halk Sağlığı Acil Durumu” (UÖHHSAD) durumuna yol açabilecek olaylara yanıt vermek için çoklu disiplinli/çoklu sektörlü ekiplerin oluşturulması da dahil olmak üzere bir halk sağlığı acil durumu yanıt planını oluşturmayı hedeflemektedir....
  3. Atatürk üniversitesi - toksikoloji ders notları

2. sınıf dersleriyle paylaşımlara tam gaz devam..
  4. Eda yüksel halk için bilim, halk için mühendislik, halk için mimarlik sempozyumu 14-15 aralik 2013

Halk İçin Bilim, Halk İçin Mühendislik Mimarlık Sempozyumunu yapmaktaki amacımız; ülkemizde sistemin, bilim ve tekniğe nasıl baktığını, nasıl uyguladığını, ne için kim için kullandığını gözler önüne sermek ve ortaya çıkan sonuçların ışığında “Halk İçin Bilim, Halk İçin Mühendislik Mimarlık” kavramının temel ilkelerini ortaya koymak ve bu gerçeğe göre verilecek mücadeleyi halkımızla birlikte...