Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Toplama/Ayırma Tesisi ekipmanları

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Tuğba Cabi tarafından paylaşıldı.

1. Tuğba Cabi

Tuğba Cabi CMNet Üyesi

Günaydın Arkadaşlar,

Ambalaj atığı toplama ayırma tesisi ekipmanları tedarik etmek üzere firmaları araştırıyorum.Özellikle İzmir bölgesi olursa irtibata geçmek istiyorum.

İyi çalışmalar dilerim.

2. Burçin Hekimoğlu

Burçin Hekimoğlu CMNet Üyesi

Merhaba Arkadaşlar;
    TAT tesisleri için gerekli olan ekipmanlar sadece Ambalaj Atıkları Kontrolü Yönetmeliği madde 28 başlığı altında verilmiş olan ekipmanlarmıdır ve ya gerekli olan ekipmanları sıralayabilir misiniz?
    Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Güzel bir çevrede yaşamak dileğiyle :)

3. Hilmi Katırcılar

Hilmi Katırcılar CMNet Üyesi

istanbulda ambalaj atığı toplama ayırma ekipmanları konusnda yardımcı olabilirim.

Toplama/Ayırma Tesisi ekipmanları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tehlikesiz atık toplama ayırma belgesi Metal hurda toplama ayırma tesisi?

Merhaba, Arkadaşlar kafamı karıştıran bir durumda lütfen adınlatırmısınız, tehlikesiz atık toplama ayrıştırma belgemiz var(İÇOM 'dan alınan) fakat metal hurda toplama ayırma tesisi için de düzenlenen bir belge var mı? Bizim alabileceğimiz tehlikesiz atık kodlarımızda zaten metaller de var.Bazı tehlikesiz atıkların geri kazanım tebliğinde bu geçiyor, metal hurda toplama ayırma tesisi olduğunu...
  2. Toplama ayırma tesisi

arkadaşlar merak ettigim bir kaç konu var. tat tesisi olan bir firma başka bir tat tesisinden atık satın alabilirmi? tat tesisini şehir içinde bir yere kurup atıgımı ben başka yerde depolamak istiyorum gibi birşey olabilirmi?
  3. Toplama Ayırma Tesisi

Merhaba arkadaşlar kurmak istediğim toplama ayırma tesisinde atık kağıt toplamak istiyorum.toplama ayırma tesisime lisans alsam diğer toplama ayırma tesislerinden atık kağıt alabilirmiyim.
  4. Toplama ayırma tesisi

arkadaşlar toplama ayırma tesisinde görev alan varmı acaba benim sorularım olacak. bilgisi olan cevaplarsa çok sevinirim. 1- toplama ayırma tesisi belediye ile sözleşmeyi nasıl yapıyor. teklif veriliyormuş nasıl teklif veriliyor. örnegi elinde olan varmı rica etsem gönderse bide atık yönetim planı hazırlayanlar örnek paylaşabilirmi. 2- lisans almadan önce belediye ile sözleşme...
  5. Toplama ayırma tesisi

Arkadaşlar Bir TAT firması başka bir TAT firmasına Ambalaj Atığı faturası kesip Ek-7 formuna işleyebilir mi ?