Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Toplama ayırma tesisi lisans yenileme

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Nuri Ünal tarafından paylaşıldı.

1. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Arkadaşlar Benim Çalıştığım Toplama Ayırma Tesisinin Lisansı 24 ocakda sona ermektedir. Ben Bu firmanın lisans yenileyip yenilemediğini nerden öğrenebilirm

Teşekkürler

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

3. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Teşekkür Ederim Zeynep Hanım

4. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

BU LİSANSLI FİRMALARIN GÜNCEL HALİNİ SANIRIM BULAMAYACAĞIZ BUNU GÜNCELLEMEK ÇOKMU ZOR ACABA BİZ NASIL EMİN OLALIM

5. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Sedat Bey'den aldığım bilgiye göre; bu konunun güncelliği Cihan Bey'in kontrolündeymiş. Ancak Cihan Bey sürekli güncel mi tutuluyor bunun cevabını verebilir.

6. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Cihan Bey'i Tanımıyorum :kötü: Kendisine Sorma İmkanımız Varmı Acaba.

7. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Çevre İzin lisans Dairesi Şube Müdürü Cihan TATAR Bey (0312.410.19.19) den bilgi alabilirsiniz.

8. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

çok teşekkürler yardımlarınız için zeynep hanım :D

9. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

ne demek estf. bizde bu şekilde güncel kalıyoruz renkdasım ve meslektaşım :)

Toplama ayırma tesisi lisans yenileme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Toplama Ayırma Tesis Lisans İşlemleri

Arkadaşlar ambalaj atıkları toplama ayırma tesisimizin mevcut lisans süresi dolmak üzere, b yüzden yeni lisans için başvuru yapacağım. Gereken belgeler acaba nelerdir bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim..
  2. Tehlikesiz atık toplama ayırma belgesi Metal hurda toplama ayırma tesisi?

Merhaba, Arkadaşlar kafamı karıştıran bir durumda lütfen adınlatırmısınız, tehlikesiz atık toplama ayrıştırma belgemiz var(İÇOM 'dan alınan) fakat metal hurda toplama ayırma tesisi için de düzenlenen bir belge var mı? Bizim alabileceğimiz tehlikesiz atık kodlarımızda zaten metaller de var.Bazı tehlikesiz atıkların geri kazanım tebliğinde bu geçiyor, metal hurda toplama ayırma tesisi olduğunu...
  3. Toplama ayırma tesisi

arkadaşlar toplama ayırma tesisinde görev alan varmı acaba benim sorularım olacak. bilgisi olan cevaplarsa çok sevinirim. 1- toplama ayırma tesisi belediye ile sözleşmeyi nasıl yapıyor. teklif veriliyormuş nasıl teklif veriliyor. örnegi elinde olan varmı rica etsem gönderse bide atık yönetim planı hazırlayanlar örnek paylaşabilirmi. 2- lisans almadan önce belediye ile sözleşme...
  4. Toplama ayırma tesisi

Arkadaşlar Bir TAT firması başka bir TAT firmasına Ambalaj Atığı faturası kesip Ek-7 formuna işleyebilir mi ?
  5. Tat tesisi lisans yenileme

Merhaba arkadaşlar kapasite artışında lisans yenilenmesi gerekiyor bildiginiz gibi. Ben ilk kez bu işlemi yapacam. Tesisin lisansı mevcut zaten bu durumda nasıl evraklar hazırlamam gerek ¿ sisteme hangi evrakları yüklemem gerek yardımcı olur musunuz sadece kapasitemz arttı o kadar oda 1/3 oranindan fazla diye yenilenmesi gerekiyormus