Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Toplanma Yeri - Muster Point

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Toplanma Yeri - Muster Point

onizleme.jpg

Ekli Dosyalar:

Toplanma Yeri - Muster Point konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Office 2003/2007 Power Point Yardım Bölümü

Arkadaşlar, Microsoft Office 2003 ve 2007 Power Point Uygulamasında sormak istediklerinze en kısa sürede yanıt vermeye çalışacağım. NOT : Teşekkür etmek için sadece Teşekkür butonunu kullanınız.
  2. Çöp Toplama Yapılan İş Yeri...??

Arkadaşlar merhaba.. Ben Belediyenin çöp toplama işini yapan ve ihale gereği çevre mühendisi bulundurması gereken bir firmada çalışıyorum.. Bu firmanın yaptığı işler; evsel atıkların toplanıp depolama sahasına dökülmesinde ulaşım rolünü üstlenmek yani depolama sahası bize ait değildir ayrıca park bahçe yol temizliği (süpürge araçları) ve çöp konteynırı temizliği gibi işler yapmaktadır.....
  3. Yeşil İş Yeri

Merhaba Arkadaşlar, 'Yeşil İş Yeri' adlı kitabı konu ile ilgilenenlere tavsiye ediyorum.Konu başlıkları ile ilgili döküman ektedir. http://www.mess.org.tr/ti.asp?eid=3537&icid=0 İyi çalışmalar dilerim.
  4. Tesisin çkagilhy kapsamındaki yeri

arkadaşlar merhaba, Danışmanlığını yapmış olduğum bir firmanın hem Kapsamdışı yazısı hem de Çed Gerekli Değildir belgesi var. ÇKAGİLHY'de hangi Ek-2 kapsamında hangi bölüme girdiğini bulamadım. Tesisin faaliyet konusu Alüminyum Kompozit Panel, Alüminyum Levha (bobin) boyama, PVC Panjur ve Lambri Profili, PVC Pervaz Profili, PVC Panjur Borusu, Kristal Plaka. Bu konuda yardımcı olursanız çok...
  5. Kayseri icin toplanma vakti :))

Evet arkadaslar kayseri icin de bir toplanti duzenleyelim diyorum. Katilabilecek arkadaslar varsa lutfen tarih onerilerini yazsinlar bakalim yapabilecekmiyiz