Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Toplu belge paylaştırma seçeneği?

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında seda mucur tarafından paylaşıldı.

1. seda mucur

seda mucur CMNet Üyesi

Merhabalar...

Bir tat + gdt lisanslı firmada çalışmaktayım. Aylık bildirimleri girdikten sonra belge paylaşımı yapmak tek tek çok zaman alıyor. Bunu toplu halde yapmanın bir yolu yok mu?? Ya da neden böyle bir seçenek eklenmiyor anlamıyorum. Bu konu hakkınd a bilgi verirseniz sevinirim.

Toplu belge paylaştırma seçeneği? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Antalyada TOPLU Taşıma Ücretleri.

Antalyada olan ve antalyaya tatile gelmek isteyenlere önemle duyurulur. dün itibariyle toplu taşıma ücretlerine zam gelmiştir. kartlı kişilere 1.4 lira olan fiyat 1.7 lira olmuştur. Ve en güzelini sona bıraktım. Kartsız binimlerde ise fiyat 2.5 lira olmuştur. Tatile çıkmak isteyenler tatil masraflarının yanına bir o kadarda yol masrafı koyarlarsa iyi olur. Bu talep şöforlerden gelmiştir....
  2. Toplu konut proje tanıtım dosyası

Toplu konut proje tanıtım dosyası
  3. Gelecekte toplu taşıma sistemi

Gelecekteki Toplu Taşıma Sistemi Projesi jZuSU0E1HIU
  4. Belge

arkadaşlar bir işyerinde işçinin ikametgah sabıka kaydı sağlık raporu ve nüfus kayıt örneği var ve bu işçi 6 ay önce işyerinden ayrıldı. ve şimdi 2 gün önce tekrar işe başladı bu belgelerden hangisinin yenilenmesi gerekir hepsinin yenilesem olur mu?
  5. Belge

arkadaşlar herkese kolay gelsin. biz lisansları daha yeni aldık ve il çevre müdürlüğüne tesiste çalıştığıma dair belgeler götürmeliymişim bu belgeler nelerdir acil olarak yardım ederseniz sevinirim.