Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Toplumcu Çevre Mühendisleri

Konu, 'Yönetim Duyuruları' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Çevre Mühendisliğini toplumsallaştırmak; meslek onurumuzu korumak ve yükseltmek; bilimin ışığında toplum ve kamu yararı için çalışmak; mesleki bilgi ve birikimlerimizin tüm toplumla paylaşılabildiği ortamları yaratmak; doğal ve kültürel varlıklarımıza sahip çıkmak; çevre ve halk sağlığı için kentsel çevre sorunlarına müdahil olmak; kentlerimizi rant alanları olarak gören anlayışlarla mücadele etmek, kötü yaşam koşullarına mahkum edilen, istihdam sorunu yaşayan, çalışma alanları yok edilen, mesleği dışında çalışmak zorunda bırakılan, ücret politikasızlığının mağduru olan meslektaşlarımızla;
    Yaşanabilir başka bir dünya, Yaşanabilir başka bir Ankara için…
    Mesleki ve demokratik haklarımız adına mücadele etmek için...
    Kentimizin sakini değil, sahibi olmak için;
    Odamızda katılımcılığı ve dayanışmayı devamlı kılmak için…
    Odamızda Birlikte Üretmeye, Birlikte Yönetmeye !
    GEÇMİŞİN BİRİKİMİNİ GELECEĞİN UMUDUNU TAŞIYORUZ

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Herkesin ortak amacının "Çevre Mühendisliğini" ileri götürmek olması gerekmektedir. Bizde üzerimize düşeni yaparak oda seçimlerine katılımı arttırmaya seçime girecek grupları tanıtmaya çalışıyoruz. Tüm gruplar ile "Çevre Mühendisliği" ortak paydasında buluşuyoruz.

3. Halil Korutürk Özcan

Halil Korutürk Özcan CMNet Üyesi

Toplumcu Çevre Mühendisleri adayı bir kişi olarak arkadaşlara da başarılar diliyorum...Fatih Beyinde belirttiği gibi hepimizin ortak amacı; çevre mühendisliğinin hakettiği yere gelebilmesi , daha yaşanabilir bir ülke ve doğa olmalıdır.

4. muratcglyn

muratcglyn CMNet Üyesi

alternatif çevre mühendisleri diye bir grup ankara subesi için yarın adaylığını açıklıyormuş..

alternatif çevre mühendisleri Aktif Çevre Mühendisleri Adıyla Seçime girme kararı almıştır.

Fatih Özcan bunu beğendi.
Toplumcu Çevre Mühendisleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. TMMOB Çevre Mühendisleri Odası'na göre Çevre Mühendisliği

[COLOR="Red"]TMMOB Çevre Mühendisleri Odası'na göre Çevre Mühendisliği Çevre Mühendisliği Hakkında 1970’li yıllarda artan çevre sorunlarına karşı bütün Dünya’da yükselen çevreci hareketlere Ülkemiz de kayıtsız kalmamış bu alanda yasal düzenlemeler ve kurumsal yapılanmaların yanında üniversitelerde çevre konusunda teknik eğitim de verilmeye başlanmıştır. Halen üniversitelerin...
  2. Tüm Çevre Mühendisleri Çevre Görevlisi Belgesi Alıyor

Merhaba arkadaşlar, Çevre Mühendislerininde Sınava Tabi Tulacak konu taslak ama en kısa sürede bütün Çevre Mühendisi Arkadaşların Belgesyi almasını sağlayalım. Sevgi ve Saygılarımla.
  3. Çmo istanbul seçim - toplumcu çevre mühendisleri

Yarın gerçekleşecek seçim için iki liste aday oldu. Toplumcu ÇevreMühendisleri'nin duyurusu ve Yönetim Kurulu adaylarını aşağıda görebilirsiniz. Seçim Yeri: ÇMO İstanbul Şubesi Oy kullanma zamanı: 29 Ocak 2012 / 09:00 - 17:00 saatleri arası Oy kullanacak kişilerin yanlarında TC kimlik no'su olan bir kimlik getirmeleri gerekmektedir. İstanbul Şubeye kayıtlı herkesi oy kullanmaya çağırıyorum......
  4. Türkiye çevre mühendisleri ve aktif çevre mühendisleri ortak basın bildirisi

Değerli Meslektaşlarımız, Odamız seçimleri için çıktığımız yolda desteklerinizi bekliyoruz.. Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şube Seçimine Katılacağımız Yönetim Kurulu Listemiz: ASİL 1- Erhan ER 2- Ramazan GÜRLEYEN 3- Rahşan ULUS 4- Mustafa PEKÇETİN 5- Serhan MADEN 6- Mustafa GÜLÇEK 7- Ersin KARAHASANOĞLU YEDEK 1- Ufuk IŞIK 2- Yusuf ÇAKILKAYA 3- Sadettin ŞAHİN 4- Mustafa YANMIŞ 5- Fatih...
  5. Çevre mühendisleri ve çevre şehircilik bakanliği

Değerli meslektaşlarım önümüzde 2012 yılına dair son atama dönemi var. çevre ve şehircilik bakanlığı çevre mühendisi dışında ne kadar mühendis varsa (başta inşaat) atadı. peki bize sıra ne zaman gelecek ya da sayın bakanımızın bize yönelik çalışmaları nelerdir? bunun yanı sıra biz mühendisler bu durumun düzelmesi için neler yapıyoruz? arkadaşlar dışarıda çevre mühendisi arkadaşların 500-1000...