Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Toz kontrol talimatı

Konu, 'Çevre Yönetim Sistemi (ISO 14001)' kısmında Canan Erkan tarafından paylaşıldı.

1. Canan Erkan

Canan Erkan CMNet Üyesi

Arkadaşlar ISO 14001 talimatlarını hazırlıyorum. Toz kontrol talimatı için yardımcı olabilir misiniz? Neler yazılabilir? Mobilya sektörü üzerine çalışıyorum.

2. Yasin Aslan

Yasin Aslan CMNet Üyesi

Cevap: toz kontrol talimatı

Arkadaşalar bakın çok spesifik konular da yardım istiyor fakar genel ifadeler kullanıyorsunuz;
    1- Öncelikle toz kaynakları nelerdir,
    2- Çalışma süreleri nelerdir,
    3- Gereksiz çalışması önelenmekte midir?
    4- Toz üreten cihazın bakımları periyodik olarak yapılmakta mıdır,
    5- Toz üreten cihazın varsa filtreleri tezlenmekte midir,
    6- Filtreler zamanında fdeğiştirilmekte midir?
    7- Ortam havalandırması yeterlimidir?
    Gibi şeyler yazıla bilir ama öncelikle durumu ortaya koyun çalışmanızı paylaşın biz eksikliklerini tamamlarız,
    direk bu tip sorulara sağlıklı cevap vermek nerdeyse imkansız.

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Cevap: toz kontrol talimatı

Toz nerelerden çıkıyor. Ayrı ayrı yazın. Daha sonra kontrol etmek için ... tedbirler alınacaktır. yazın. Başına toz kontrolü neden gerekli gibi bilgiler ekleyebilirsiniz.

Toz kontrol talimatı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Acil durum talimatı

Merhaba; İhtiyacı olanlar için Acil Durum Talimatı ekliyorum. Sadiye YÜCE
  2. işçi Sağlığı ve iş Güvenliği Talimatı

İmzalanan bu talimatta yazılı olan, bu talimatta olsun veya olmasın iş yeri ilan panosuna veya iş yerinin muhtelif kısımlarına asılmış bulunan ve asılacak olan İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Kuralları okunacak ve bu kurallara uyulacaktır. İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Kurulu tarafından zaman zaman tarafınıza bildirilecek yazılı ve sözlü kurallara uyulacak ve işveren tarafından planlanan süreli...
  3. Tibbi atiklarin kontrolü talimati

TIBBİ ATIKLARIN KONTROLÜ TALİMATI 1. AMAÇ VE KAPSAM: Bu talimat; merkez binada ve şantiyelerdeki tıbbi atıkların personele ve çevre sağlığına zarar vermeden ayrı olarak toplanması ve nihai bertarafı için yetkililere teslim edilmesi esaslarını açıklar. Bu talimat merkez bina ve tüm şantiyeleri kapsar. 2. SORUMLULUKLAR: Bu talimatın uygulanmasından merkezde YT ve Merkez Hekimi, şantiyede ise...
  4. Atik kontrolü talimati

1. AMAÇ VE KAPSAM: Bu talimat; şantiye çalışmalarından kaynaklanan atıkların çalışanlara, ziyaretçilere ve çevre sağlığına zarar vermeden ayrı olarak toplanması, taşınması, geçici depolanması ve nihai bertaraf esaslarını açıklar. Bu talimat merkez ve şantiye çalışanlarını kapsar. 2. SORUMLULUKLAR: Bu talimatın uygulanmasından ŞYSS, merkezde İdari Amir sorumludur. 3. TANIMLAR ve KISALTMALAR:...
  5. Yeni bakanın talimatı

Hafta başından beri izin lisans konusunda da olsun normal evrak olsun müdürlükten alamıyoruz. İkinci bir talimata kadar bişi imzalamayın talimatı gelmiş bakanlıktan. Diğer il müdürlüklerinde benzer durum var mı?