Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ts 13111 iş yerleri - kent temizliği için genel kurallar

Konu, 'Diğer Sistemler' kısmında mcelik tarafından paylaşıldı.

1. mcelik

mcelik CMNet Üyesi

Değerli arkadaşlar!.
    Ts 13111 ile ilgili denetleme geçiren arkadaşlar varsa hazırladık dosyanın bir nüshasını örnek olarak foruma eklerseler çok sevinirim. çünkü tse nin sitesinde bu standart hakkında çok şifai bilgi yazıyor uygulama hakkında birşey yok. Dosyaların içindekilerin kısmının sıralanışı vs. Gibi konularda yardımcı olursanız sevinirim. Ilk denetlemem.

Saygılarımla!...

Ts 13111 iş yerleri - kent temizliği için genel kurallar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ISO/IEC 17025 Kalibrasyon ve Test Laboratuvarları için Genel Şartlar

Bu sistem hakkında bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirebilir misiniz? Bir de standart var mı elinizde?
  2. ts 13111

meraba arkadaşlar ts 13111 almamız gerekiyor şirket olarak bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz?? neler yapmam gerekiyor bu konuda elinde döküman olan arkadaşlar varsa ve bana iletirlerse çok sevinirim..... iyi çalışmalar....
  3. Su yönetimi genel müdürlüğü-evsel atıksu arıtma tesisleri için tasarım ve norm rehberi

Evsel Atıksu Arıtma Tesisleri İçin Tasarım ve Norm Rehberi Aralık 05, 2012 Türkiye’de atıksuların uygun şekilde bertarafının sağlanabilmesi için çeşitli ölçeklerde çok sayıda atıksu arıtma tesisi yapılmıştır. Ancak tasarımda yapılan hatalar, normlara uyulmaması ve bilgi eksikliğinden dolayı birçok tesis verimli şekilde çalıştırılamamış neticede ülkemiz adeta bir arıtma tesisi mezarlığı...
  4. Tat firması için genel risk değerlendirme tablosu

Çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı kapsamında bir defaya mahsus isteniyormuş... Bu konu hakkında bilgi ve belgelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
  5. 24.05.2014 isg sınavı için genel tekrar eğitimi ve başarı – motivasyon – performans semineri

APEKS’ in uzman kadrosuyla sınava yönelik özel teknik ve soru çözümlü genel tekrar eğitimlerimiz ve eğitim öncesi başarı, motivasyon, performans semineri ile sınavda başarınızı garantileyin ! GENEL TEKRAR EĞİTİM PROGRAMI (24 SAAT) “Başarı – Motivasyon – Performans Semineri” LIVCON LEARNING ACADEMY ‘nin Performans Koçu – Psikoterapist Elif ALPER DELİCE Eğitim ü 1000 Adet Soru Çözümü ü Sınava...