Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ts En Iso 14000 Çevre Yönetim Sisteminin Maddeleri

Konu, 'Çevre Yönetim Sistemi (ISO 14001)' kısmında Murat Erdem tarafından paylaşıldı.

1. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

Iso 14001 Çevre Yönetim sistemleriyle ilgili kısa bilgi ve maddeleri özet halinde ilşikteki dosyadadır. Umarım işinize yarar..

İYİ ÇALIŞMALAR

Ekli Dosyalar:

Ahu Nur Şahin ve Melike Alıcı bunu beğendi.
  2. Zeyneb

Zeyneb CMNet Üyesi

ISO 14001'de yapılan ölçümler ve izlemeleri ile ilgili bilginiz de var mı? LEED belgesi almaya çalışıyoruz ve bu arada fakültemizin ISO 14001 sürecinde yapılacak ölçümleri bilirsem aynı ölçüm sonuçlarını kendim de LEED projemizde kullanabileceğim.

[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Burda dikkat etmen gereken deşarjınızdan akredite lab a yaptırdığınız numunelerle kirlilik yükünü teyit ettirmen. Ben TOWi - Si değerini bu analiz değerinden analiz yaptırdığımız dönem ile arasında debi...
15 Ağustos 2016
5
2
Öncelikle kıymetli tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Ben üzerinde çalışabileceğim konuların fotoğraflarını atsam daha net bir tavsiye alabilirim sanırım. Proje derken de listede verilen konulardan birini seçip o konu üzerinde bir hedef...
8 Ekim 2016
12
0
Hesaplamayı resim halinde koyuyorum buradan faydalanabilirsiniz. Ama ben direk 19 mg/lt göre hesap yaptım. Daha sonra baktığımımda C:N:P oranı 100/5/1 olması gerekiyor. Sizin 380 mg/lt koi niz var ise fosfor 3,8 mg/lt olmayacak mı ? Gerçi ben...
17 Ağustos 2016
16
0
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Burda dikkat etmen gereken deşarjınızdan akredite lab a yaptırdığınız numunelerle kirlilik yükünü teyit ettirmen. Ben TOWi - Si değerini bu analiz değerinden analiz yaptırdığımız dönem ile arasında debi...
15 Ağustos 2016
5
2
FYI
9 Ekim 2016
7
1
15 Ağustos 2016
5
2
15 Ağustos 2016
5
2
15 Ağustos 2016
5
2