Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ts En Iso 14000 Çevre Yönetim Sisteminin Maddeleri

Konu, 'Çevre Yönetim Sistemi (ISO 14001)' kısmında Murat Erdem tarafından paylaşıldı.

1. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

Iso 14001 Çevre Yönetim sistemleriyle ilgili kısa bilgi ve maddeleri özet halinde ilşikteki dosyadadır. Umarım işinize yarar..

İYİ ÇALIŞMALAR

Ekli Dosyalar:

Ahu Nur Şahin ve Melike Alıcı bunu beğendi.
  2. Zeyneb

Zeyneb CMNet Üyesi

ISO 14001'de yapılan ölçümler ve izlemeleri ile ilgili bilginiz de var mı? LEED belgesi almaya çalışıyoruz ve bu arada fakültemizin ISO 14001 sürecinde yapılacak ölçümleri bilirsem aynı ölçüm sonuçlarını kendim de LEED projemizde kullanabileceğim.

Ts En Iso 14000 Çevre Yönetim Sisteminin Maddeleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ISO 14000 Çevre Yönetim Sistemi uygulamasında etken olan faktörler

ISO 14000 Çevre Yönetim Sistemi uygulamasında etken olan faktörler Bersam BOLAT*, Sıtkı GÖZLÜ İTÜ İşletme Fakültesi, İşletme Mühendisliği Bölümü Araştırmanın amacı, Türkiye’de ISO 14000 Çevre Yönetim Sistemleri’nin (ÇYS) uygulanmasında etken olan faktörlerin önemini ve bu faktörlerdeki farklılıkları çeşitli firma özellikleri açısından ortaya koymaktır. Bu amaçla Türkiye’de ISO 14000 ÇYS...
  2. Bir İşletmeye Kalite Yönetim Sisteminin Kurulmasının Temel Aşamaları:

Bir İşletmeye Kalite Yönetim Sisteminin Kurulmasının Temel Aşamaları: 1. İşletme bünyesinde görevlendirilmek üzere kalite yönetim temsilcisi istihdamı yapılır, 2. Kalite Yönetim Sistemi ile ilgili standardların temini yapılır, 3. İşletmenin kalite politikası ve kalite hedefleri belirlenir ve tüm personel tarafından benimsemesi sağlanır, 4. Tüm personele Kalite Yönetim Temsilcisi (veya...
  3. Kalite Yönetim Sisteminin İşletmeye Faydaları:

Kalite Yönetim Sisteminin İşletmeye Faydaları: a. Ulusal ve uluslararası düzeyde kabul edilebilirlik, saygınlık. b. Zaman ve maliyetin doğru ve etkili kullanılması. Örneğin: işletmeye maliyeti 3000 TL olan bir yöneticinin herhangi bir konuda hazırlaması gereken bir form için zaman harcaması (abartmıyorum şu an bile kendi formunu kalem cetvel kullanarak elle oluşturan departman müdürleri...
  4. E-Çevre İzinleri Destek Hattı Hk. (Danışmanlık Firmaları, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Görevlisi)

Arkadaşlar E-Çevre izinleri ile ilgili tüm sorunlarınız için yeni iletişim bilgileri; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri Destek Hattı Tel: 0312.586.35.81 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri E-Posta : izinlisans2@csb.gov.tr Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Bilgi Sistemi E-Posta: cevre.bilgi@csb.gov.tr Not: Daha önce destek verdiğimiz...
  5. Taşeron sözleşmesi çevre maddeleri

Merhaba arkadaşlar, çalıştığım firma için taşeron servis sözleşmesine çevreyle ilgili maddeler koymak istiyorum.Aklıma ilk gelen emisyon ölçümlerinin yaptırılması maddesi oldu.Sizce sözleşmeye başka ne gibi maddeler ekleyebilirim?