• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ts en iso 17025 deney lab. akreditasyonu

Özlem Saraç

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Antalya Su ve Atıksu İdaresi
TS EN ISO 17025 konusunda çalışan arkadaşlar yok mu?

@Arzu Doğan

Çok teşekkür ederim Arzu Hanım, maşallah baya yollamışsınız.

@Özlem Saraç

Açıkçası daha dökümantasyon eğitimini almadım, kurslara bakıyorum. Gerçi ne kadar faydalı olacağı da şüpheli.

Çok teşekkür ederim Siz ve Arzu Hanım analiz talimatları için örnek yolladınız, form nedir, liste nedir bilmediğimden ne isteyeceğimi de bilmiyorum anlayacağınız :)

İmisyon üzerine(çöken toz, pm10) akredite olmaya çalışan lab. da çalışıyorum. elinde Kalite El Kitabı(KEK) ve ekleri elinde mevcut olan arkadaş var mı?. örnek amaçlı kullanmak için lazım.

Merhabalar,

Akredite çevre laboratuvarı kurmayı planlıyorum. Bu konuda hazırlanmış bir fizibilite raporuna ulaşmam mümkün olabilir mi? Daha önce Çevre laboratuvarları kurulumlarında bulunmuş bir çevre mühendisi arkadaşımdan da destek alabilmem mümkün olursa memnun olurum.

Desteklerinizi rica ederim,
Ferhat