Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ttnet fesih sonrası abone alacaklarına yönelik iadeler

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Tarık Can tarafından paylaşıldı.

1. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

TTNET aboneliğini herhangi bir nedenle sona erdiren tüketicilerin fesih sonrası alacaklarına ilişkin iade işlemleri yapılmaktadır. Ödemeler Türk Telekom ofislerinden yapılmakta olup, yanı sıra tüketiciler aşağıda yer alan ekrandan sorgulama yaparak kendilerine yapılması gereken bir iade bulunup bulunmadığını öğrenebilir ve IBAN bilgilerini girerek iade tutarların ödenebilmesi için taleplerini iletebilirler.

sorgulama yapmak için tıklayınız...

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/Ha...nrasi-abone-alacaklarina-yonelik-iadeler.aspx

not: benim 3 kusur tl alacağım çıktı :D iban no yazdım, bakalım ödücekler mi? :D

Oguzhan Ergan bunu beğendi.
  2. Ümit Mert

Ümit Mert CMNet Üyesi

4.2 tl alacağım var. Takdir ettim bu ttneti şimdi. Iban no yazdım. Ödeme gelir umarım. Smile adsl kullanıyorum şu an.

3. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

takdir etmeye gerek yok, kendi isteği ile değil bu. btk zorlamış :D

4. Şeyma Huyut Eyigün

Şeyma Huyut Eyigün CMNet Üyesi

Ttnet fesih sonrası abone alacaklarına yönelik iadeler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. B Tipi Sertifikaya Yönelik Eğitim Programı

ÇEVRESEL GÜRÜLTÜ DÜZEYİNİN HESAPLANMASI, DOZ-ETKİ ANALİZLERİ İLE ETKİLENME DÜZEYİNİN TESPİTİ VE GÜRÜLTÜ HARİTALARININ HAZIRLANMASI B TİPİ SERTİFİKA PROGRAMI KATILIM KOŞULU: Çevresel Gürültünün Değerlendirilmesi ve Yönetimi Yönetmeliği’nin 38 inci maddesi gereği çalışmaları ve yapıları uyarınca gürültü kirliliğine neden olan ve Ek-VII Liste A ve B’de yer alan işletmelerin Gürültü Kontrol İzin...
  2. İşletme çalıştığı Çevre danışmanlık firması ile ilgili sözleşmesini fesih etmesi

Arkadaşlar, Çevre Danışmanı bulunan bir tesis söleşmesini fesih etmek istiyor, nedeni de kendi bünyesinde çalışanlardan birinin Çevre Görevlisi belgesi almış olması. Danışman Firma Çevre İzin Başvuru sürecinde şuan eğer sözleşmeyi fesih ederlerse süreçte ne gibi aksaklıklar oluşur? Başından geçen veya bilgisi olan arkadaşlar beni bu konuda bilgilendirebilirse çok sevinirim.
  3. Demiryolu trafiğinin gürültüsünü azaltmaya yönelik önlemler

Demiryolu trafiğinin gürültüsünü azaltmaya yönelik önlemler
  4. Özel Kirlilik Azaltılmına Yönelik Önleme Programı

SKKY Tablo 15.17'ye göre yapılmış analiz sonuçlarına göre; söz konusu tesise ait atıksuda, Tehlikeli Maddelerin Su ve Çevresinde Neden Oldugu Kirliligin Kontrolü Yönetmeligi Ek -1 listesinde yer alan civa(Hg) ve kadmiyum (Cd) ile Ek-2 listesinde yer alan Yag ve Gres,Toplam Krom , Krom (Cr+6),Kurşun (Pb), Toplam Siyanür,Demir (Fe), Bakır(Cu), Çinko(Zn) bulunması nedeniyle bahsi geçen tesisin...
  5. Danışmanlık Firmalarına Yönelik Bakanlık Denetimi

Arkadaşlar aranızda bakanlık denetimi geçirenler varsa bizim gibi denetim geçirmemiş arkadaşlara neleri tavsiye eder.. Tiyoları varmı, ağırlılı neler üstünde duruyolar, tesislere değilde ofislerimize geldiklerine göre nasıl ağırlamalıyız .. Tşkler şimdiden