Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

TUÇEV Atık Yönetimi Eğitim Sunuları

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

2. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Arakdaşlar, ekteki sunumları indirip okumanızda fayda görüyorum.

3. Fatih ÖZKAN

Fatih ÖZKAN CMNet Üyesi

çok teşekkürler.

4. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

rica ederim, iyi çalışmalar..

5. Can Bey çok teşekkürler paylaşımlarınız için.

6. rhepsen

rhepsen CMNet Üyesi

merhaba, sunumlara ulaşılmıyor linkler hata veriyor. tekrar paylaşabilirseniz sevinirim.

teşekkürler.

7. serpil

serpil CMNet Üyesi

bende açamadım sunumları nasıl ulaşıcaz. yardımcı olursanız sevinirim.

8. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Atık sempozyumu konulu bende mevcut olan sunumları ekledim. Umarım şimdilik işinize yarar. Can Avşar Bey size bu konuda yardımcı olurlar.
    İyi akşamlar

Ekli Dosyalar:

9. rhepsen

rhepsen CMNet Üyesi

10. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

açılmıyor ki sunumlar...

11. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Dosyaları inceledim.

Sunumlar TUÇEV' in sitesinde yer alan linkten edinilmiştir. TUÇEV web sitesinde silindiği için ulaşılamamaktadır. Dosya boyutu çok yüksek olduğu için yükleyemiyorum. ben bir çözüm yolu bulana kadar TUÇEV web sitesini ziyaret ediniz.

TUÇEV Atık Yönetimi Eğitim Sunuları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atık Yönetimi Eğitim Dökümanı

--- ATIK YÖNETİMİ SUNUMU --- SDÜ Öğretim görevlisi bir hocama ait dokümandır.
  2. Kastamonu Hizmetiçi Eğitim Semineri Sunuları

Arkadaşlar eğitim semineri sunularını eklentilerden indirebilirsiniz...
  3. TUCEV Atık Yönetimi Sempozyumu

Sayın İlgili; 2001 yılında T.C.Çevre ve Orman Bakanlığı bünyesinde kurulan Türkiye Çevre Koruma Vakfı, Bakanlığın desteklenmesi ve güçlendirilmesi faaliyetleri yanında, ülkemiz çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine yönelik çalışmalara katkı ve destek sağlayan bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyetini sürdürmektedir. Bu nedenle, T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevre Yönetimi...
  4. Atık Yönetimi Sempozyumu sunumları (TÜÇEV)

arkadaşlar yardımcı olacagını düşündüğüm bir döküman. dosya boyutu büyük olduğu için linki veriyorum. http://www.tucev.org/duyuru_detay.php?id=20
  5. TUÇEV ÇED ve Madencilik Sempozyumu Sunuları

Arkadaşlar Türkiye Çevre Koruma Vakfının gerçekleştirdiği ÇED ve Madencilik Sempozyumu sunumlarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. İyi çalışmalar.. 20/01/2012 Sunumları => 10:40 - 11:30 Oğuz Güner => 13:30 - 14:15 Selahattin Hacıömeroğlu => 14:15 - 14:45 Mahmut Şahin => 15:00 - 15:45 Mehmet Tombul => 15:45 - 16:15 Esat Karakaya => 16:15 - 17:15 Yalçın Karaca...