Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

TÜÇEV (SUNUMLARIM - Antalya-Ekim 2012) Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Sedat Azizoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Sedat Azizoğlu

Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

Arkadaşlar TÜÇEV'in eğitim seminerine katılamayan çevre mühendisi ve çevre görevlisi kullanıcıları için slayt ve sunumlarımı paylaşmak istiyorum. Rar dosyası olduğu için öncelikle çıkarmanız gerekmektedir Not: Bu bilgileri başka bir yerde bulamazsınız.

Saygılarımla...

Ekli Dosyalar:

2. Ahu Çilek

Ahu Çilek CMNet Üyesi

Çok teşekkür ederiz Sedat bey, yine ayrıcalığınızı gösterdiniz....:)
    İyi çalışmalar.

Sedat Azizoğlu bunu beğendi.
  3. Tolgay Doğan

Tolgay Doğan CMNet Üyesi

Sedat Bey .ppsm uzantili bu dosyalar ve office 2007 acmiyor. neden acaba?

4. Sedat Azizoğlu

Dosya üzerinde sağ tuş "Yeni" tıklayarak açabilir ve istediğiniz office power point sürümünde kullanabilirsiniz.

5. Sunumlar birer sayfadan mı oluşuyor ?

6. Sedat Azizoğlu

Bazıları tek sayfa çoğunlukla birden fazla sayfadan oluşmaktadır.

7. Ahu Çilek

Ahu Çilek CMNet Üyesi

ben herhangi bir sorun yaşamadım. tüm sunumlar açıldı.. tekrar teşekkürler...

8. Sedat Azizoğlu

En azından seminere katılamayan arkadaşlar için faydalı olur diye düşündüm :)

erman ve Sevinç bunu beğendi.
  9. Kübra Şahin

Kübra Şahin CMNet Üyesi

paylaşımınız için teşekkürler...

10. Neslihan Erdem

Neslihan Erdem CMNet Üyesi

çok teşekkürler Sedat Bey, iyi çalışmalar.

11. Yunus Topal

Yunus Topal CMNet Üyesi

Sedat abi çok teşekkürler ileride çok lazım olacak, bu tür bir özel paylaşım için tekrardan teşekkürler...

12. Sedat Azizoğlu

Arkadaşlar yönetmelik sunumlarını da paylaştım mutlaka alın, yetkililere ait özel sunumlardır...

Bilal Öztürk bunu beğendi.
  13. Tijen Canişcioğlu

Tijen Canişcioğlu CMNet Üyesi

Teşekkür ederiz Sedat bey.

14. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Teşekkürler.

15. Bilal Öztürk

Bilal Öztürk CMNet Üyesi

Paylaşımcı ve yardımsever ruhunuz için çok teşekkürler Sedat Bey..meslektaş olmaktan gurur duyduk..nede olsa Atatürk Üniversitesi mezunusunuz :)

16. Sedat Azizoğlu

Teşekkür ederim, insanlara faydalı olabilmek güzeldir :)

Bilal Öztürk bunu beğendi.
  17. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Sedat Bey, paylaşımlar için teşekkür ederiz. :)

18. Sedat Azizoğlu

Can Bey; sizinle de tanışmak güzeldi :)

Can Avşar bunu beğendi.
  19. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

sizinle de Sedat Bey..
    başlangıcı yaptık gerisi kolay :)

20. Gizem Kayıkçı

Gizem Kayıkçı CMNet Üyesi

paylaşımınız için teşekkürler sedat bey :)

TÜÇEV (SUNUMLARIM - Antalya-Ekim 2012) Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Görevlisi ve Çevre Görevlisi Eğitici Eğitimi’ne İptal Davası

Çevre Görevlisi ve Çevre Görevlisi Eğitici Eğitimi’ne İptal Davası Çevre Denetimi Yönetmeliği’nde değişiklik yapılmasının ardından Çevre ve Orman Bakanlığı tarafından ilan edilen ve 9-25 Kasım 2009 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilmesi planlanan Çevre Görevlisi ve Çevre Görevlisi Eğitici Eğitimi’nin yasal dayanaktan yoksun olduğu gerekçesiyle Odamız tarafından iptal davası açılmıştır....
  2. Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi (ANTALYA)

Sayın İlgili; T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü öncülüğünde, Vakfımız ile birlikte Ekim, Kasım ve Aralık aylarında Antalya’da her ay iki grup halinde olmak üzere, "Çevre Görevlisi Belgesi"olan kişilere yönelik, “Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi” düzenlenecektir. Bakanlığımız uzmanları tarafından üç günlük bir eğitim...
  3. Uygulamalı çevre görevlisi eğitim programı hk.

Duyarlı bir üyemizden gelen mail ekran görüntüsünü sizlerle paylaşmak istiyorum. Arkasında bakanlık olan bir eğitimde belli bazı firmalara ekteki mailin gönderilmesini hiç uygun bulmuyorum. Mailde de üstü kapalı olarak "eğitim zorunludur" imajı verilmektedir ki, bu hiç etik bir davranış değil. Ayrıca mailin geldiği kaynak "eğitim zorunluluğu" kısmının telefon ile de açık...
  4. Uygulamalı çevre görevlisi eğitimi - antalya (manavgat, antalya)

T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü öncülüğünde, Vakfımız ile birlikte Ekim, Kasım ve Aralık aylarında Antalya’da her ay iki grup halinde olmak üzere, daha önceki dönemlerde Çevre Görevlisi Sınavınında başarılı olmuş kişilere yönelik, "Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi" düzenlenecektir. Bakanlığımız uzmanları...
  5. TÜÇEV (Antalya- Ekim 2012) Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi Hk.

[FONT=Georgia]Arkadaşlar Merhaba; [FONT=Georgia]"TÜÇEV" eğitim programındaki izlenimlerimi ve düşüncelerimi paylaşmak istedim. Yaklaşık 150 kişilik katılımcı sayısı ile uygulamalı olarak eğitim verdim. Eğitimlerim 2 gün sürdü. Katılımcılara hem test ortamında hemde gerçek kayıtlar üzerinde uygulamalı olarak detaylı şekilde eğitim verdim. Adım adım Çevre Bilgi Sistemi ve e-çevre...