• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tükçev

şerife022

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
.
Arkadaşlar merhaba
Toplama ayırma tesisimiz ile tüçev arasında protokol yapmayı düşünüyoruz. tüçev bize neler verebilir nasıl yardım sağlar. prim v.s
Tüçevi aradım yıllık kapasitenizi gönderin bize daha sonra bilgi verelim denildi.
ÇEVKO ile yapmayı düşünüyorduk ama hiçbir yardım yada iletişim kuramadık. hiçbirşeye yanaşmıyorlar. tüçev nasıl bu konuda sizce.

Şerife hanım Yetkilendirilmiş kuruluşlar size ayni yaptığınız Belgelendirme miktarlarına göre İç mekan- dış mekan kutuları, araç giydirmeleri, eğitimlerde destek vs. sağlıyorlar. aynı zamanda belgelendirmeden de kazanç sağlıyorsunuz.

@şerife022
Belgelendirme miktarına göre ödeme yapıyorlar. Tonaj ve ambalaj cinsine göre değişiyor tabiki. Aylık olarak dosyayı gönderiyorsunuz. Onun haricinde her yıl sonunda toplam tonaja göre konteynır ve iç mekan kutusu adına da ödemeleri oluyor

arkadaşlar teşekkür ederim.
birşey daha soracaktım.biz belediye ile yaklaşık 4 aydır çalışıyoruz. belediye ile anlaşmadan önce belediye çevko ile anlaşmalıymış.yani biz şimdi tükçev ile anlaşma yapabilir miyiz yaparsak belediye açısından bir sorun teşkil eder mi. belediyedekilerle konuştum her zamanki gibi bilgileri yok bizde bi bakalım denildi.

Belediyeden ayrı olarak sözleşme yapamazsınız. YK ile sözleşmeler Belediye, TAT ve YK arasında üçlü olarak yapılır. Biliyorsunuz artık belgelendirmeler Belediye sorumluluğunda(!)

yok onu biliyorum ama belediye bunu yapar mı yani yani biz desek ki çevko ile değil de tükçev ile 3 lü sözleşme yapalım.

İlişkileriniz iyi ise neden olmasın. Öncelikle Tükçevle detayları görüşün Çevkodan farklı olarak neler sunabilirler vs. bu tarz bilgileri Belediye ile paylaşırsanız ikna edebilirsiniz. Çevko şimdiye kadar neler yapmış belediyeye getirdikleri neler Tükçev ne yapacak gibi.