Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tüketim çılgınlığını fotoğrafladı!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Fotoğraf sanatçısı Chris Jordan, Amerika-daki tüketim çılgınlığına işaret etmek için oldukça farklı bir çalışmaya imza attı. Jordan-ın çalışmasındaki fotoğrafların tümü binlerce hatta milyonlarca objeden oluşuyor. Fotoğrafta kullanılan obje sayısı ise, toplam tüketim miktarına eşit; 15 milyon kağıt (sadece beş dakikada tüketilen miktar), 106 milyon aluminyum kutu (30 saniyede tüketilen miktar) gibi...

Haberin devamı: http://haber.mynet.com/tuketim-cilginligini-fotografladi-661000-foto-analiz-1

haber.jpg

2. Servet Yortumluk

Servet Yortumluk CMNet Üyesi

İnsanoğlu kendi sonunu hazırlarken çok cömert davranıyor,
    Asitli içecekler yokken;mide ülseri,reflü,gastrit,vs yoktu,
    Doğru kullanılmayan ve sadece para kazanmak amaçlı olan her türlü üretim insan neslini temelden
    dinamitliyor.
    Atom bombaları Japonya yı,
    Çernobil , bütün Karadeniz in çevresini insanlar dahil,
    Körfez savaşı Arap yarımadasındaki ekolojik dengeyi,
    Irak ta , Suriye de ve dünyanın her yerindeki savaşlar ile ,
    İnsanlık kendi sonunu hazırlıyor,
    Para kazanmayı her türlü meşru sayanlara, lanet olsun,
    Kazasız günler,

Tüketim çılgınlığını fotoğrafladı! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yürürlükte Insani tüketim amaçlı sular hakkında yönetmelik

İNSANİ TÜKETİM AMAÇLI SULAR HAKKINDA YÖNETMELİK Resmi Gazete Tarihi: 17.02.2005 Resmi Gazete Sayısı: 25730 Amaç Bu Yönetmeliğin amacı, insani tüketim amaçlı suların teknik ve hijyenik şartlara uygunluğu ile suların kalite standartlarının sağlanması, kaynak suları ve içme sularının istihsali, ambalajlanması, etiketlenmesi, satışı, denetlenmesi ile ilgili usul ve esasları düzenlemektir....
  2. Insani tüketim amaçlı sular yardım

Merhaba arkadaşlar; İNSANİ TÜKETİM AMAÇLI SULAR HAKKINDA YÖNETMELİK 'e göre fabrikaların Halk Sağlığı laboratuvarında sene de 1 defa analizleri yaptırması gerekiyor bende fabrikanın yemekhane , içme suları , lavabolar ve kuyu suyundan numuneler göndermeyi planlıyorum. Tabi ki laboratuvar numune başına ücret alıyor ve yönetimde yasal yaptırım var mı diye soruyor. bununla ilgili bir...