• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tüketim çılgınlığını fotoğrafladı!

CMNet Okuru

Kayıtlı Kullanıcı
Fotoğraf sanatçısı Chris Jordan, Amerika-daki tüketim çılgınlığına işaret etmek için oldukça farklı bir çalışmaya imza attı. Jordan-ın çalışmasındaki fotoğrafların tümü binlerce hatta milyonlarca objeden oluşuyor. Fotoğrafta kullanılan obje sayısı ise, toplam tüketim miktarına eşit; 15 milyon kağıt (sadece beş dakikada tüketilen miktar), 106 milyon aluminyum kutu (30 saniyede tüketilen miktar) gibi...

Haberin devamı:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

haber.jpg

İnsanoğlu kendi sonunu hazırlarken çok cömert davranıyor,
Asitli içecekler yokken;mide ülseri,reflü,gastrit,vs yoktu,
Doğru kullanılmayan ve sadece para kazanmak amaçlı olan her türlü üretim insan neslini temelden
dinamitliyor.
Atom bombaları Japonya yı,
Çernobil , bütün Karadeniz in çevresini insanlar dahil,
Körfez savaşı Arap yarımadasındaki ekolojik dengeyi,
Irak ta , Suriye de ve dünyanın her yerindeki savaşlar ile ,
İnsanlık kendi sonunu hazırlıyor,
Para kazanmayı her türlü meşru sayanlara, lanet olsun,
Kazasız günler,