Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yürürlükte Türk silahlı kuvvetleri çevre denetimi yönetmeliği

Konu, 'Çevre Mevzuatı' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ ÇEVRE DENETİMİ YÖNETMELİĞİ

Resmi Gazete Tarihi: 24.07.2009 Resmi Gazete Sayısı: 27298

Amaç

Bu Yönetmeliğin amacı, çevrenin korunması için, askerî birlik, bölge, tesis, işyeri ve tatbikatlarda faaliyet süresince çevre denetiminin usul ve esaslarını; denetimi yapacak personelin, çevre yönetim kısmı ile çevre yönetim işlem sorumlusunda aranacak şartlar ile görevlerini düzenlemektir.

Kaynak: Mevzuat Bilgi Sistemi

Ekli Dosyalar:

Türk silahlı kuvvetleri çevre denetimi yönetmeliği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre denetimi yönetmeliği

Resmi Gazete Tarihi: 21.11.2008 Resmi Gazete Sayısı: 27061 ÇEVRE DENETİMİ YÖNETMELİĞİ BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1 – (1) Bu Yönetmeliğin amacı, çevrenin korunması için tesis veya faaliyetin çalışmaya başlamasından sona erdirilmesine kadar olan süreçte çevre denetiminin usul ve esaslarını; denetim yapacak personelin, çevre...
  2. Çevre denetimi yönetmeliği ve çevre kanununca alınması gereken izin ve lisanslar

ÇEVRE DENETİMİ YÖNETMELİĞİ ve Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında YönetmelikKAPSAMINDA ÇEVRE DANIŞMANLIK FİRMALARINA YETERLİK VERİLMESİ HAKKINDA TEBLİĞ TASLAĞI BİRİNCİ BÖLÜM, Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç Madde 1- (1) Bu tebliğin amacı, Çevre Denetim Yönetmeliği ve Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin Ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik kapsamında çalışacak...
  3. Çevre Denetimi Yönetmeliği yoksa Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin Ve Lisanslar Hakkında Yönetme

Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin Ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik yoksa cdy göremi hareket edecez hangisini kabul edecez ıkısındede farklı maddeler var ?