Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Türkiyede Geri Dönüşüm Ile Ilgili Bilgi Arıyorum Yardımcı Olabilir Misiniz..

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında can250 tarafından paylaşıldı.

1. can250

can250 CMNet Üyesi

bitirme ödevi için kaynak ve tez örneği arıyorum yardımcı olur musunuz...?

2. putperest

putperest CMNet Üyesi

Türkiyede Geri Dönüşüm Ile Ilgili Bilgi Arıyorum Yardımcı Olabilir Misiniz.. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ahşap palet geri dönüşüm tesisi arıyorum.

merhabalar, ahşap palet geri kazanımı yapan tesis arıyorum acil bilgi verirseniz sevinirim. arkadaşlar konuyla ilgili dönüş bekliyorum nerden bulabilirim ahşap ambalaj geri dönüşümü yapan firmaları...
  2. Geri dönüşüm tesisleri hakkında bilgi

Arkadaşlar sitenize yeni üye oldum. Kendim mühendis değilim. Elektrik malzemeleri üretimi yapan orta ölçekli bir tesisim var. Fakat son 1 yıldır sektör değiştirmeyi ve geri dönüşüm üzerine yatırım araştırması yapıyorum. Gerçeği söylemek gerekirse 2 ana konu üzerine çalıştım. Biri ÖTL ile gazlaştırma teknolojisi ve elektrik üretimi diğeri de atık yağ dönüşüm tesisi. ÖTL için fazla tesis...
  3. Gıda geri dönüşüm tesisi kurmak için lütfen bilgi yardımı,

Merhaba, öncelikle soruma cevap verecek üstadlara şimdiden teşekkür ederim.. Yıllardır kuruyemişçilerin artıklarını değerlendiren bir işim var, kütahya gediz organize sanayide 23 dönüm arazim var, yer açısından ve işlenmiş ürünü satış açısından çok imkanım var. Bir gıda geridönüşüm tesisi kurmak istiyorum, bu konuda nelerin gerekli olduğunu ve mevzuatı nereden bulabilirim?? Şimdiden...
  4. Fabrikalara ambalaj atıkları konulu eğitime giden arkadaşlarım yardımcı olabilir misiniz?

TAT firmasında çalışıyorum ve fabrikalara ambalaj atığı konulu eğitim vermem istendi ama çalışanlara nasıl bir sunum hazırlamalıyım bilemedim.
  5. Bitirme tezime koyabileceğim sorular? "geri dönüşüm bilgi seviyesi ölçümü"

Merhaba, Bitirme tezimin konusunu danışmanım ile birlikte; "üniversitede seçilen 4 bölümden toplam 24 sınıfının geri dönüşüm hakkında bilgi seviyesinin ölçülmesi" olarak belirledik. Yani üniversitemde anket yapacağım. Ancak bir sıkıntı var, soru havuzu oluşturmam gerekiyor. Atıkların geri dönüşümü ile ilgili nasıl bir soru havuzu oluşturulabilir? Sorularda 4 cevap olacak; "çok...