Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Türkiyede Tehlikeli Atık Yönetimi

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Türkiyede Tehlikeli Atık Yönetimi Sunumu

Prof. Dr. Cem B. Avcı
    Boğaziçi Üniversitesi

Ekli Dosyalar:

Türkiyede Tehlikeli Atık Yönetimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tehlikeli ve Özel Atık Yönetimi Semineri

Değerli Üyelerimiz, Şubemiz 12-13 Mart 2009 tarihlerinde "TEHLİKELİ VE ÖZEL ATIK YÖNETİMİ SEMİNERİ"ni gerçekleştirmeyi planlamaktadır. Eğitim ile ilgili bilgiler aşağıda ilgilerinize sunulmuştur. Eğitime katılmak isteyenler egitimist@cmo.org.tr e-posta adresinden kayıt yaptırabilirler. Saygılarımızla, TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu...
  2. tehlikeli atık yönetimi

bilimsel makaledir. Kaynak: www.sciencedirect.com
  3. Türkiye'de Avrupa Birliği Çevre Mevzuatına Uyumlu Tehlikeli Atık Yönetimi Projesi

AMAÇ: Önerilen projede, ülkemizde, atık üretimi açısından öncelikli 4 bölgede (Marmara, Ege, İç Anadolu ve Akdeniz) tehlikeli atıkların bir envanterinin çıkarılması, coğrafi ve sektörel dağılımının belirlenmesi ve tüm bu atıklar için ülkemiz koşullarında ve coğrafyaya bağlı olarak en uygun bertaraf yönteminin, AB mevzuatı ile uyumlu bir atık yönetim sistemi yaklaşımı çerçevesinde belirlenmesi...
  4. UTAY - Türkiye'de Avrupa Birliği Çevre Mevzuatına Uyumlu Tehlikeli Atık Yönetimi

www.utay.info web sitesi 12 Temmuz 2012 itibariyle yenilenmiştir. Proje çıktıları olan "Rehber Dökümanlara" Ağustos ayından itibaren web sitesinden ulaşılabilecektir.
  5. Tehlikeli atık, atık yağ, bitkisel atık yağ ne kadar süre tankta yada araçta bekletilebilir ?

Arkadaşlar atık yağların tesislerde depolanma süresi yönetmeliğe göre 3 ay.. ancak taşıma şirketi bu yağı aldıktan sonra ne kadar süre tankında yada aracında bekletebilir. ?