Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Uatf

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Selda Çelik tarafından paylaşıldı.

1. Selda Çelik

Selda Çelik CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar birşey sormak istiyorum.
    UATF taşıyıcı kısmında bulunan sorumlu kişi olarak src5 belgesi olan şoförün ismi mi yazılmalıdır?

2. realastala

realastala CMNet Üyesi

3. Selda Çelik

Selda Çelik CMNet Üyesi

UATF yi SRC4 belgesi olan biri imzalamış ise nasıl bir sıkıntı olur.Bu durumu nasıl düzeltebiliriz.

4. Aytekin Ayaz

Aytekin Ayaz CMNet Üyesi

Taşıyıcı firma kaşesi yeterlidir.

5. Kaan Kurt

Kaan Kurt CMNet Üyesi

Src4 alan kişi zaten araca lisans alınırken src5 alınacağını taahhüt etmiştir.herhangi bir problem yaşanmaz.Fakat taahhüt ettiği süre içerinde src 5 belgesini almak zorundadır.
    UATF'de Sadece firma kaşesi yeterli olmaz.Taşıyıcıya ait plaka No , şoför ismi ve kaşe gereklidir.

Uatf konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Uatf'lerin D formlarının gönderilmesi

Yeşil nüsaları bu dilekçe ile il müdürlüklerine teslim edebilirsiniz.
  2. Uatf beyaz nüsha

Merhaba Arkadaşlar size bir şey danışmam lazım. Elimde birikmiş taşıyıcı nüshalar bulunmakta. Onların bildirimini yapmalı mıyım yoksa sadece saklasam yeterli olur mu? Eğer bildirim gerekiyorsa da nasıl yapabilirim bunu.
  3. Ötl uatf leri

Merhabalar, Ben toplama ayırma tesisinde çalışıyorum. Firmamıza gelen UATF lerin Bakanlığa gönderilmesi gereken mavi nüshalarıyla ilgili sizlere şöyle bir sorum olacak: Bu UATF nüshaları dilekçe ile birlikte Bakanlık adresine mi kargolanıyor? Öyleyse bunu aylık mı yapmak gerekir? (Bu arada UATF ler ömrünü tamamlamış lastikler için hazırlanıyor.) Kütle denge sisteminde UATFlerle ilgili bir...