Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Uatf'lerin D formlarının gönderilmesi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Erhan Akkuş tarafından paylaşıldı.

 1. Erhan Akkuş

  Erhan Akkuş CMNet Üyesi

  Yeşil nüsaları bu dilekçe ile il müdürlüklerine teslim edebilirsiniz.
   

  Ekli Dosyalar:

Uatf'lerin D formlarının gönderilmesi konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Elazığ evsel atıksu arıtma tesisindeki fosfor formlarının belirlenmesi ve giderilmesi

  Engin GÜRTEKİN ve Nusret ŞEKERDAĞ Fırat Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Çevre Mühendisliği Bölümü, Elazığ. egurtekin@firat.edu.tr Bu çalışmada; Elazığ Evsel Atıksu Arıtma Tesisindeki fosfor formları tayin edilerek, fosfor giderimi yönünde yapılabilecek iyileştirmeler tespit edilmiştir. Bu amaçla, tesisin girişinden, ön çökeltme havuzu çıkışından ve tesis çıkından numuneler alınmıştır....
 2. 80'lerin sonu 90'ların başında çocuk olmak

  Bir çoğumuzda geçmişe özlem vardır. Mesela sabahın köründe kalkıp Bugs Bunny izlemek gibi... Şimdiki çocuklar çok şanssız. Pepe, Caillou gibi çizgi filmlerle büyüyecekler :) WM5Gwzk3Vfc Futbolcu kartları, Tasolar vs.. daha bir çok şey bakalım neler çıkacak :)
 3. Uatf beyaz nüsha

  Merhaba Arkadaşlar size bir şey danışmam lazım. Elimde birikmiş taşıyıcı nüshalar bulunmakta. Onların bildirimini yapmalı mıyım yoksa sadece saklasam yeterli olur mu? Eğer bildirim gerekiyorsa da nasıl yapabilirim bunu.
 4. Ötl uatf leri

  Merhabalar, Ben toplama ayırma tesisinde çalışıyorum. Firmamıza gelen UATF lerin Bakanlığa gönderilmesi gereken mavi nüshalarıyla ilgili sizlere şöyle bir sorum olacak: Bu UATF nüshaları dilekçe ile birlikte Bakanlık adresine mi kargolanıyor? Öyleyse bunu aylık mı yapmak gerekir? (Bu arada UATF ler ömrünü tamamlamış lastikler için hazırlanıyor.) Kütle denge sisteminde UATFlerle ilgili bir...
 5. Uatf

  Merhaba arkadaşlar birşey sormak istiyorum. UATF taşıyıcı kısmında bulunan sorumlu kişi olarak src5 belgesi olan şoförün ismi mi yazılmalıdır?