• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ücretsiz Çevre - İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansı - Çorum

Sadiye Yüce

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş.
KURUMSAL SOSYAL SORUMLULUK

ÇEVRE - İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KONFERANSI

ÇORUM - 15 NİSAN 2009

09:30-10:00 AÇILIŞ KONUŞMALARI

10:00-10:50 Kurumsal Sosyal Sorumluğun temel ilkleri, uygulama esasları, uluslararası gelişmeler ve KOBİ'ler için önemi
Gürbüz YILMAZ Makina Mühendisi A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı OHSAS 18001 Baş Denetçisi

10:50-11:10 ÇAY - KAHVE ARASI

11:10-12:00 Çevre mevzuatı hükümleri ve KOBİ'lerin yükümlülükleri, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemi ve SA 8000 Sosyal Sorumluluk Standardının KOBİ'lere sağlayacağı faydalar
Gülşen İŞÇİLİK Çevre Mühendisi ISO 14001 Baş Denetçisi

12:00-12:45 Üretim sürecinde etkin kaynak kullanımı yöntemleri, enerji verimliliğinin firmalara sağlayacağı faydalar, enerji tasarrufuna ilişkin pratik bilgi ve örnekler
Michael HENZLER Çevre Mühendisi Kaynak Verimliliği Uzmanı

12:45-13:45 ÖĞLE YEMEĞİ ARASI

13:45-14:30 Çalışma ortamındaki risklerin çalışanların sağlık ve güvenliğine etkileri, risk değerlendirme yöntemleri, uygulama kriterleri, örnek olaylar
Necati İLHAN Makina Mühendisi A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı OHSAS 18001 Baş Denetçisi

14:30-14:50 ÇAY - KAHVE ARASI

14:50-15:40 İş kazalarının nedenleri, örnek olaylar, cezai ve idari yaptırımlar, maddi ve manevi tazminatlar, kusur oranlarını etkileyen faktörler, alınacak önlemler
Mahmut ÇANDIR Fizik Yüksek Mühendisi Emekli Baş İş Müfettişi

15:40-16:30 Dış kaynaklı orta ve uzun vadeli krediler, kredilendirme sürecinde çevre ve iş sağlığı güvenliğinin önemi ve rolü

Soru ve Cevaplar
Recep GÜLEÇ Halkbank Uluslararası Bankacılık Daire Başkanlığı Bölüm Müdürü

YER Anitta Hotel Hattuşili Toplantı Salonu İnönü Cad. No:80 ÇORUM

KATILIM KOŞULLARI Genel katılıma açık olan konferansa katılım ücretsizdir. Konferansa katılım için aşağıdaki katılım formunu doldurarak kss@halkbank.com.tr adresine e-mail ya da 0312.289 17 90 numarasına faksla göndermeniz yeterlidir.

SAĞLANAN İMKANLAR Katılımcılara konularla ilgili eğitim dokümanlarının, çevre mevzuatı ve iş sağlığı güvenliği mevzuatının bulunduğu CD verilecektir. Öğle yemeği ikram edilecektir.

Katılımcılar arasından seçilecek KOBİ'lerin işyerlerinde KSS, çevre ve iş sağlığı güvenliği konularında bir gün süreli ücretsiz uygulamalı eğitim verilecektir.

Katılımcılar arasından seçilecek 1 KOBİ'nin işyerinde 12 ay süreli ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ya da OHSAS 18001 İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemi kurulmasına yönelik ücretsiz danışmanlık hizmeti verilecektir.

KATILIM FORMU
Katılım formu için lütfen tıklayınız.
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

RİSK Mühendislik Eğitim Danışmanlık Hizmetleri San. A.Ş.
Merkez : Turan Güneş Bulvarı No: 22/10 06550 Çankaya/ANKARA
Tel: +90.312.439 37 07 (pbx) Faks:+90.312.439 37 09
E-posta: riskmed@riskmed.com.tr

Bursa : Uluyol, Tezcan Sokak No:2 Aslantaş İş Merkezi Kat:5 Osmangazi/BURSA
Tel: +90.224.252 62 70 E-posta: info@riskmed.com.tr