Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ücretsiz Sertifikalı Eğitim

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında Sadiye Yüce tarafından paylaşıldı.

1. Sadiye Yüce

Sadiye Yüce CMNet Üyesi

Merhaba Arkadaşlar;

Günümüz şartlarında artık sadece mezun olmak yeterli olmuyor hepimizin bildiği gibi.
    Bu anlamda size yardımcı olmak için aşağıya bir link ekleyeceğim.
    Belki aranızda bilenler vardır Elginkan Vakfı Ümmahan Elginkan Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi
    Bu vakıfın verdiği tüm eğitimler ücretsiz ve sertifikalıdır.

Eğer vaktiniz varsa eğitimlere katılmanızı öneririm.
    Aslını sorarsanız ben hiçbir eğitimine katılamadım çünkü vakıf Manisa'da
    Ama yakında oturan ya da şu an çalışmayan ve böyle imkanlar sunan yerler arayan arkadaşlarımızın var olduğunu düşünerek bu bilgilendirmeyi yapmayı uygun gördüm...

http://www.uemtem.org.tr/

Saygılar

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Kesinlikle haklısınız artık sadece Mühendis olmak yetmiyor. Yanınıza alabildiğiniz kadar vasfı almanız gerekiyor.
    Bu anlamda bu kurslar ayrıca önem kazanıyor. Ücretsiz kurslarda tabi dahada yardımcı oluyor. İşsiz isek eğer boş duracağına kurslara gitmek her zaman faydalı olacaktır.

3. Uğur Balbay

Uğur Balbay CMNet Üyesi

İstanbulda ücretsiz eğitim veren kurum yada kuruluş varmı...Sertifikalı yada değil...:rolleyes:

4. Sadiye Yüce

Sadiye Yüce CMNet Üyesi

Benim bildiğim kadarıyla yok.
    Ama diğer üyelerin bildikleri eğitim veren yerler varsa burada paylaşabilirler.

5. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

6. By 3RK41

By 3RK41 Misafir

bilgi için tşkler sayın hocam:)

7. gamzeli

gamzeli CMNet Üyesi

ELGİNKAN vakfının sanırım kocaelindede binası var arkadaşlar.

8. Neslihan Şen

Neslihan Şen CMNet Üyesi

evet elginkan kocaelindede var ben gecen hafta kalite yönetim sistemi seminerine katıldım.fakat suan işsizim kötü bi durum söz konusu calısmayanlar bizim sektörde en önemli olan seminerlere kabul edilmiyor. ancak bi şirketin çalısanı olman gerekiyor bir işletmenin yada...bu nedenle bütün seminerlere katılım basvurusu yapmama ragmen birinden cevap geldi:(
    ama kar kardır:)

9. Dilek Penmek

Dilek Penmek CMNet Üyesi

Merhaba
    Belki bir çoğunuz biliyordur ama yinede bilmeyenler için gayet faydalı olacağını düşünüyorum. İstanbulda olmasada gebzede izocamın düzenlemiş olduğu eğitimler var. Üniversitedeki hocalar tarafından veriliyor. Gerçi ben daha gitmedim ama bu seneki eğitimlerine katılıcam inş. Gürültü ve ses yalıtımında güzel eğitimler. Bu konuda çalışan yada uzmanlaşmak isteyen arkadaşlar için faydalı olabilir. İstanbulun belli yerlerinden servisler kalkıyor. İncelemek isteyenler için http://www.iyem.com.tr/iyem/

Dilek PENMEK
    Çevre Mühendisi

Ücretsiz Sertifikalı Eğitim konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ucretsiz Ingilizce online sertifikali egitim verilen bir site tavsiyesi

Sevgili uyeler, Ingilizce ucretsiz online sertifikali egitim verilen bir web sitesini sizlerle paylasmak istedim. Ilgili sitede pek cok egitim konusu olmakla birlikte, is sagligi ve guvenligi ve cevre konusunda da asagidaki linkte ucretsiz online sertifikali egitimler bulunuyor. Bu egitimlerden yararlanmak icin siteye ucretsiz uye olmak gerekiyor. Sertifika almak icin de egitimlerin...
  2. Ücretsiz Eğitim - İzmir

Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi Akdeniz Salonunda; “ Sıvı Kimyasalların ve Petrol Türevlerinin Dökülmesi ve Yayılması Kontrolü” konulu ücretsiz bir eğitim verilecektir. Eğitim için dünyanın en büyük çevre koruma ekipmanları üreten NEW PIG firmasından Sayın Mr. Tom van RAAIJ değerli bilgilerini bizlerle paylaşacaktır. Eğitim Programı ve katılım bilgileri aşağıdadır. Program ·...
  3. MEB onaylı sertifikalı İç mimari ve mobilya tasarım kursu (ücretsiz)

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINDAN ONAYLI SERTİFİKA MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI, İL ÖZEL İDARESİ VE İST. TİCARET ODASI İŞBİRLİĞİNCE DÜZENLENEN İÇ MİMARİ VE MOBİLYA TASARIMI KURSU İÇ MİMARİ,TASARIM: *TASARIM ÖGELERİ *ORAN VE ORANSAL İLİŞKİLER *DENGE VE UYUM *SİMETRİ, ASİMETRİ *RİTM, VURGU *RENKLER,TEMEL RENK BİLGİSİ MİMARİ PROJE TASARIMI: *DONATI ELEMANLARI *YAPI ELEMANLARI *ÇATI ELEMANLARI...
  4. Sertifikalı,ücretsiz ve "İş garantili"eğitim programı

Sertifikalı,ücretsiz ve "İş garantili"eğitim programı Türkiye İş Kurumu ve Meridyen Mesleki Eğitim Merkezi işbirliği ile Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı sertifika verilerek; *Pazarlama sektörü *Marketçilik sektöründe, Hiçbir kurs ücreti ödemeden staj yaparak günde 15 TL kazanarak kurs sonunda %50 iş garantili programdır. Şartları: *18-32 yaş aralığında, *İşşiz olmak...
  5. Türkiye atom enerjisi kurumu tarafından eğitim sertifikalı personel.

metal hurda toplama ayırma faaliyeti yapan tesislerde taşınabilir radyasyon ölçüm cihazı ve yeterlilik sahibi personel bulundurulması gerekiyor. bu sertifika türkiye atom enerjisi kurumundan alınıyormuş ancak nasıl ve hangi şartlarda alınıyor bi bilgisi olan var mı? ve sertifikayı kimler alabiliyor.