Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Uludağ Üniversitesi

Konu, 'Üniversite Tanıtımları' kısmında Ayşe Nur Yasemin tarafından paylaşıldı.

1. Ayşe Nur Yasemin

Ayşe Nur Yasemin CMNet Üyesi

Uludağ Üniversitesi Çevre Mühendisliğide burada bakalım benden başka ses veren olcakmı :)

2. Seda Güney

Seda Güney CMNet Üyesi

ben de uludağdanım 3.sınıfım :D

3. Ayşe Nur Yasemin

hoşgeldin sedacım hatırlıyorum seni :) yoğun geçiyor olsa gerek 3. sınıf;):D

4. zuhall

zuhall CMNet Üyesi

Selamlar bende 2008 mezunlarından :):):) Okuyan arkadaşlar vardır hala? Okul aynı rutininde mi yoksa değişti mi?

5. Ayşe Nur Yasemin

değişlikler buyuk olmus 2009 mezunuyum ama ögrenince bende çok şaşırdım:) hangi birini solım bılmem ki:p :D

6. Müge Mankara

Müge Mankara CMNet Üyesi

merhaba.. ben size göre baya yeni oluyorum ama bende 1. sınıftayım=)

7. Ayşe Nur Yasemin

merhaba hoşgeldin mükü hayırlı olsun şimdiden umarım bölümü severek seçmissindir ve okurkende bir okadar zevk alırsın...:) şimdiden kolay gelsin;)

ps: üst sınıflara selam:p

Seda Güney bunu beğendi.
  8. Müge Mankara

Müge Mankara CMNet Üyesi

puanıma göre tercih yapmıştım artık bugünlerde herkes öle yapmak zorunda kalıyor ama ben çok sevdim bölümümü hiç pişmanlık da duymdım:) aslında sağlıklı bir yaşam için çok önemli bir meslek nedense bizim ülkemizde değer kıymet bilmek yok.tam tersine işe girmemizi engellemeye çalşıyorlar.inş şu davayı kazanırızda bütün meslektaşlarımla beraber rahat bir nefes almış oluruz...şuanki tek endişem bu. 4senem boşa gitmez umarım

9. Ayşe Nur Yasemin

:) umarım mükü, isteklerine bende canı gönülden katılıyorum zamanla görcez her şeyi...

10. Seda Güney

Seda Güney CMNet Üyesi

Heeyyyy Uludağlılaarrrrr bi toparlanın bakalım diceklerim var size :D

11. Alpaslan Yenici

Alpaslan Yenici CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar :))

12. Seda Güney

Seda Güney CMNet Üyesi

Hoşgeldiniz efenim :)

13. Alpaslan Yenici

hoşbulduk efenim :) bu kadar mı uludağ'lı var :)

14. Seda Güney

Seda Güney CMNet Üyesi

arkadaşlarımın henüz buraya teşrif etmelerini sağlayamadım da :)

15. Alpaslan Yenici

bende yardımcı olmaya çalışırım merak etme elimden geleni yaparım ;)

16. nesliy

nesliy CMNet Üyesi

arkadaşlar merhaba,
    ben de uludağlıyım 2010 mezunuyum :)

17. Alpaslan Yenici

merhaba :) hoşgeldin

18. Seda Güney

Seda Güney CMNet Üyesi

Hoşgelmişsiniz efenim o halde birbirimizi tanırız ben de 2011 mezunuyum :D

19. Alpaslan Yenici

20. Beyza Bilge Algül

Beyza Bilge Algül CMNet Üyesi

merhabaaa :) bende yenilerdenim bu sene hazırlık okudum ve bölüme geçicegim inş ama okadar çok endişelerim varki uludağ çevre mühendisliği hakkında yardımcı olurmusunuz bana? :)

Uludağ Üniversitesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. pamukkale üniversitesi

pamukkaleli arkadaşlar burada tanışalım ,tartışalım,paylaşalım:)
  2. Sakarya Üniversitesi

Sakarya Üniversitesi Çevre Mühendisliğinde okuyan veya mezun olanlar buraya (varsa) :)
  3. İstanbul-Uludağ 2 saat olacak

BURSA’nın simgesi haline gelen teleferik yenileniyor. Oteller bölgesine kadar ulaşacak olan yeni teleferik projesinin startı, bugün düzenlenen tören ile verildi. Dünyanın en uzun hatlı telefeferiği olma özelliğini taşıyan yeni proje hizmete girince, İstanbul ile Uludağ oteller bölgesinin arası 2 saatin altına düşürülmüş olacak. Bursa’da 1963 yılında hizmete giren ve şehrin simgesi olan 4...
  4. Uludağ üniversitesinde yüksek lisans

2010-2011 Eğitim Öğretim Yılı Bahar yarı yılından itibaren Çevre Mühendisliği Ana Bilim Dalımızda İkinci Öğretim Tezsiz Yüksek Lisans Programı başlatılacaktır. Programa başvurmak için başvuru tarihleri Uludağ Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü’nden ilan edilecektir. Başlatılacak Programda Dersler akşam saat 17:00’den sonra yapılacaktır. Bu sayede, programa kayıt olan öğrenciler hem...
  5. Uludağ üniversitesi

uludağlı arkadaşlardan bi ricam olacaktı.. Vedat hoca ve Nezih hocaya ulaşamıyorum kaç gündür...nasıl ualşabilirim?? iyi geceler...