• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Umut ve inanç...

Olgaç Sürmelihindi

Mevzuat Grubu Lideri
Yönetim Grubu
Mevzuat Grubu
Firma
-
Firma sahibi bir adam iflas eşiğine gelmiş ve bankalara kadar borç içine girmiş. Bir gün firmadan çıkmış ve parka gidip oturmuş, oturmuş ama kara kara ne yapacağını ve bu durumdan nasıl kurtulacağını düşünmüş. Yanına bir adam gelmiş ve sıkıntısının ne olduğunu sormuş. Adam anlatmış ve sonradan gelen adam çek defterini çıkarmış ve büyük bir rakam yazarak çeki kendisine vermiş ve işlerin düzeldiğinde borcunu bana bir sene sonra tekrar burada buluşup bana verirsin diyerek oradan ayrılmış. Firma sahibi adam gözlerine inanamamış; çünkü çekte yazılan rakam tüm borçlarını kapatmaya yeterliymiş ama bu çeki saklamaya karar vermiş ve tekrar hayata tutunarak işlerini düzeltmeye karar vermiş. Büyük küçük iş demeden her işi almış,borçlarını tekrardan yapılandırmış ve her yere bütün borcunu ödemiş. Bir sene sonra geldiğinde firma sahibi parka gitmiş ve adamı beklemiş ve bir hemşire çıka gelmiş ve adama dönerek; buraya yaşlı bir adam geldi mi? Herkese kendisini iş adamı olarak tanıtıyor demiş. Adam elindeki çeke bakarak aslında tüm bunların kendisine inanarak yaptığını ve tüm sıkıntılara rağmen umudunu kaybetmeyerek, çalışarak herşeyin düzeleceğine ve her ne olursa olsun ve ne iş yaparsak yapalım elimizden geleni yapmalıyız diye kendisiyle konuşmuş. Asla umudunuzu ve içinizdeki iyiliği kaybetmeyin. Her şey çok çok güzel olacak:)