Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Un Fabrikaları

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Sevtap Şanseçer tarafından paylaşıldı.

1. Sevtap Şanseçer

Sevtap Şanseçer CMNet Üyesi

Elinde un fabrikasına ait proses özeti olan arkadaşlar var mı eğer yoksa un fabrikalarında dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir yardımcı olur musunuz,yorumlarınızı bekliyorum

2. Sercan Demir

Sercan Demir CMNet Üyesi

Tam olarak aradığın bu değildir belki ama işine yarayabilir.. kolay gelsin...

Ekli Dosyalar:

3. Sevtap Şanseçer

Sevtap Şanseçer CMNet Üyesi

Çok teşekkür ederim gayet faydalı oldu benim için

Un Fabrikaları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Un veya Yem Fabrikaları

Un veya yem fabrikaları izin lisans yönetmeliğinde yer almıyor...kapasiteleri çok büyük olsalarda bu tesislerin herhangi bir izin alması gerekmemesi ilginç değil mi sizce de ? yoksa ben yanılıyor muyum ?
  2. halı yıkama fabrikaları

mrb arkadaslar gecen su kirliliği kont. yönt. izin alınması gerekli olan işletmeler arasında gördüm buna dayanarakdan desarj izni almak gerekli oldugundan cevre danısmanlık hizmeti almak zorundamıdır. zorunluluk varsa kapasiteye baglımı dır ?
  3. Salça Fabrikaları

arkadaşlıklar öncelikle merhaba. bir salça fabrikasına fiziksel ve biyolojik arıtma yapmam gerekli bu konuda bilgi sahibi olanlar varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  4. eksantrik mil fabrikaları

eksantrik mil üretimi yapan bir işletme çevre izin ve lisanları ile ilgili olarak kapsamdamıdır
  5. Yem fabrikaları

arpa mısır bugday kepek kullanarak karma yem imalatı yapan tesisler ÇKAGİLHY hangi maddeden giriyor yardımcı olabilirmisniz?