Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Üniversite genç gelişim

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında ibrahim_gantep tarafından paylaşıldı.

1. ibrahim_gantep

ibrahim_gantep CMNet Üyesi

Herkese merhaba tekrardan...
    üniversite okuyan arkadaşlarda bana katılacak ve bitiren büyüklerimde onay vericeklerini düşünerek şöyle bir konuşma başlatayım istedim.Üniversiteli olmak mühendis adayı olmak günümüz zamnında çok kolay oldu artık üniversite değil kaliteli bir birey olabilmek önemli artık!bu çerçeve de üniversite de gelişim konferansaları ve bu konferanslarda tüm çevre mühendisliği okuyan arkadaşlarmı toplayıp onlara sizlerin öncülüğünde iş olanakları iş sağlığı kendini geliştirme gibi faydalı bilgilerin öne sunulacağı güzel aktiviteler yapmayı istiyorum.katılabilecek mühendis büyüklerim sizce nasıl olur veya daha farklı düşünceleriniz var mı ?
    şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum herkese....
    iyi günler....

Üniversite genç gelişim konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 6 gelişim raporu

selam arkadaşlar yönetim planı geçmiş belediyelerle hazırlanacak olan 6 aylık gelişim raporu örneği lazım 30 ağustos 2009 da ki yönetim planına uygun olan yardımınız için şimdiden teşekkür ederim
  2. Kişisel gelişim u(a)zmanı

“Uzman” sözlükte, “alanında yeterliliği belgeyle ispatlanmış kişi-şahıs olarak” tanımlanıyor. İlk defa ülkemizde kullanılmıştır “kişisel geişim uzmanı” tabiri. Belgesiz uzmanlık nasıl oluyorsa, sayısız kişisel gelişim uzmanı var piyasada. Allah aşkına o kadar kitap ve seminere gidiyoruz, hiç sordunuz mu kendinize? Ne demek kişisel gelişim uzmanı? Bu yazıyı yazmayacaktım. Ancak bu tabiri ilk...
  3. Belediye gelişim raporu

merhaba arkadaşlar; bu ara çok fazla soru soruyorum ama elimde değil aklıma takılıyor :) Allahtan yardımcı oluyorsunuzda hallediyorum. şimdiden de hepinize teşekkür ederim. Şimdi soruma geçiyorum; Belediye gelişim raporunda yaz ve kış aylarına ait çıkan atıklar,ve ambalaj atığı yüzdelik kısımlarını doldururken kendi elimdeki verileri mi dikkate alacam yoksa belediyeden mı temin edecem onları?...
  4. Kişisel gelişim

Herkese merhaba tekrardan... üniversite okuyan arkadaşlarda bana katılacak ve bitiren büyüklerimde onay vericeklerini düşünerek şöyle bir konuşma başlatayım istedim.Üniversiteli olmak mühendis adayı olmak günümüz zamnında çok kolay oldu artık üniversite değil kaliteli bir birey olabilmek önemli artık!bu çerçeve de üniversite de gelişim konferansaları ve bu konferanslarda tüm çevre mühendisliği...
  5. Belediye gelişim raporu

Merhaba arkadaşlar, Geri kazanım şirketinde çalışıyorum.6 aylık hazırlanması zorunlu olan belediye gelişim raporu hazırlamam gerekiyor elinde örnek olan var mı acaba?