Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Üniversite öğrencilerinin çevre duyarlılıklarının incelenmesi

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİN ÇEVRE
    DUYARLILIKLARININ İNCELENMESİ

Arş. Gör. Burcu ÇABUK
    Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi
    İlköğretim Bölümü Okulöncesi Eğitim Anabilim Dalı Öğretim Elemanı

Arş. Gör. Ö. Cem KARACAOĞLU
    Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi
    Eğitim Programları ve Öğretim Anabilim Dalı Öğretim Elemanı

Teze ekten ulaşabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

Üniversite öğrencilerinin çevre duyarlılıklarının incelenmesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Indigo boyar maddelerinin anaerobik arıtılabilirliklerinin incelenmesi

Delya SPONZA Mustafa IŞIK Hülya ATALAY Bu çalışma indigo boyar maddelerini kullanan tekstil endüstrisi atıksularının anaerobik arıtımına ışık tutmak amacı ile yapılmıştır. Anaerobik ve granül çamur kültürlerinde indigo boyasının anaerobik olarak biyolojik parçalanabilirliği ve bu boyanın bu kültürlerde toksisitesi araştırılmıştır. Granül ve anaerobik çamur kültürleri için...
  2. İstanbul’da coğrafi bilgi sistemleri ile hava kalitesinin incelenmesi

İstanbul’da coğrafi bilgi sistemleri ile hava kalitesinin incelenmesi Esra G. BOZYAZI DAYLAN, Selahattin İNCECİK* İTÜ Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi, Meteoroloji Mühendisliği Bölümü Bu çalışmada, İstanbul’da ısınma mevsimlerinde ortalama SO2 konsantrasyonları ile arazi kullanımı ve nüfus arasındaki ilişkiler Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) kullanılarak araştırılmıştır. 1992-2000 periyodunda...
  3. Yeşilyurt izabe tesislerinde toz emisyon incelenmesi (samsun )

bu konu bitirme projem . Bu konuda tez hazırlayıp hocalara sunum yapmam gerekiyor . Sizce nasıl bir yol izlemeliyim tezi hazırlarken . hazırladığım tezin içinde nelere değinmem gerekli. Ana başlıklar neler olmalı
  4. Üniversite genç gelişim

Herkese merhaba tekrardan... üniversite okuyan arkadaşlarda bana katılacak ve bitiren büyüklerimde onay vericeklerini düşünerek şöyle bir konuşma başlatayım istedim.Üniversiteli olmak mühendis adayı olmak günümüz zamnında çok kolay oldu artık üniversite değil kaliteli bir birey olabilmek önemli artık!bu çerçeve de üniversite de gelişim konferansaları ve bu konferanslarda tüm çevre mühendisliği...