Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ürün yaşam döngüsü analizi

Konu, 'Ekoloji ve Doğa' kısmında Emrah Duman tarafından paylaşıldı.

1. Emrah Duman

Emrah Duman CMNet Üyesi

ürün yaşam döngüsü analizi ile ilgili sunum yapmam gerekiyor bana yardım edebilir misiniz. pazartesiye kadar.

Ürün yaşam döngüsü analizi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. kirlilik döngüsü :)

güzel şablonlar.. paylaşmak istedimm..
  2. Çevre boyutları ve risk analizi prosedürü ve risk analizi formu

Merhaba..Ben çelik konstrüksiyon imalat ve montaj firmasında çalışıyorum..Bu sektörle ilgili çevre boyutları risk analizi formu ve prosedür örneğine ihtiyacım var..Bu konuda yardımcı olabilecek varsa sevinirim..
  3. Azot, Fosfor ve Karbon döngüsü..

mrb arkadaşlar, Azot devri, Karbon devri ve Fosfor devrini tek bir döngüde şematize eden ve buna açıklık getiren geniş bir dökumana ihtiyacım var ayrıca finalde çıkacak olan sorumuz ve ben hiç bir yerde bulamıyorum bunun cevabını yardımcı olursanız sevinirim...
  4. Su ve Yaşam - Ankara 2012

Su ve Yaşam - Ankara 2012 [FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT]Ankara Tabip Odas[FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT]ı[FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT], ASK[FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT]İ[FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT]-SUKADER, Çevre Mühendisleri...
  5. Fosfor döngüsü

Fosfor döngüsü hakkında geniş çaplı bir kaynak nereden bulabilirim acaba ? Yardımcı olabilir misiniz ? Yardımınız için teşekküler