Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Uyarı ikaz işaretlerini rengini kendiniz tasarlayabilirsiniz

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Aysun Kurt tarafından paylaşıldı.

1. Aysun Kurt

Aysun Kurt CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba, dün iş güvenliği uzmanımızla internette deli gibi uyarı ikaz işaretleri arıyorduk. Muhteşem bir siteyi keşfettik. www.stclaire.com sitesinden Industrial Signage bölümüne sonra Sign Builder Lite bölümüne girerek üye olun. Yine aynı yerden giriş yaptıktan sonra Industrial signage bölümünden sign builder'ı seçin ve sağ taraftan "view catalog" a tıklayarak istediğiniz uyarı işaretinin kodunu "ID" kısmına yazarak istediğiniz uyarı işaretlerini istediğiniz renk ve boyutta hazırlayabilirsiniz :)

Arkadaşlar ingilizce harflerde Ş,Ğ gibi harfler olmadığından Ş>S Ğ>G olarak cıkartıyor bilginize.. :) Daha ekonomik olduğundan bu şekilde renkli çıktı alıp kapladıktan sonra fabrikaya belirlediğimiz noktalara asmayı düşünüyoruz :)) Bir kaç tane foto yüklüyorum umarım işinize yarar. İyi Çalışmalar :)

Ekli Dosyalar:

Sadık Güven ve Meril San bunu beğendi.
  2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Güzel bir siteymiş. Hiç yoktan iyidir :) Vakit problemimi halledersem paylaşacağım işaretler. Yüksek çözünürlükte tamamı..

3. Aysun Kurt

Aysun Kurt CMNet Üyesi

evet çok güzel bizim gibi maddi durumu kısıtlı olan fabrikalar için muhteşem :)

patronlar buna çok sevinecek :D

4. Ersin Bozkurt

Ersin Bozkurt CMNet Üyesi

iş güvenliği ekipmaları,iş güvenliği ürünleri satan internet sitelerinde de örnekler var.

5. Aysun Kurt

Aysun Kurt CMNet Üyesi

evet var fakat bu prrogram kendiniz istediğiniz renkte ve ölçüde oluşturabiliyorsunuz.. Diğer sitelerden resimleri kopyaladığınızda bu programdaki kadar canlı ve görsel olmuyor..

6. Aysun Kurt

Aysun Kurt CMNet Üyesi

Arkadaşlar bahsettiğim siteden katalogdan seçerek yaptım ve İ , Ş, Ğ gibi harfler ingilizcede olmadıgından paintle açtım ve düzenledim örnek bir kaç tane koyuyorum. Firmaya da astım herkes çok beğendi hem baya ucuz hemde çok renkli ve görsel oldu :)

ben tüm firma genelini 125 liraya mal ettim levha olarak satın alsak ortalama 7 lira olsa minimum 800 lira vericektik ki kriz olacaktı :D

ama yok ben uğraşamam diyorsanız sevgili patronlarınızı razı etmeniz gerekecek :))

sevgiler.

ELDİVENSİZ.png

FORKLIFT.png

EMNİYET KEMERSİZ ÇALIŞMA.png

MAKİNA KORUYUCUSUZ.png

MAKİNE ÇALISIRKEN.png

SU İLE MÜDAHALE.png

Meril San bunu beğendi.
  7. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Aysun Hanım merhaba,

İşaret boyutları küçük bana ne lazımsa söyleyin istediğiniz boyutta istediğiniz yazıyla yayınlayayım buradan.

8. Aysun Kurt

Aysun Kurt CMNet Üyesi

Fatih bey merhaba,

Biz A4 boyutunda yapmak istedik ve o şekilde hazırladık :) teşekkür ederim :)

bu yayınladıklarımda A4 boyutunda isteyen arkadaşlar kullanabilir.

Bu arada A4 boyutunda işaret baya büyük çıkıyor. A3 vs bilemem

Uyarı ikaz işaretlerini rengini kendiniz tasarlayabilirsiniz konusuna benzer içeriklerimiz
  1. UYARI! Çevrimiçi Çevre İzinleri

Çevrimiçi Çevre İzinleri uygulaması , sistemlerin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na devri nedeni ile bir süre hizmet veremeyecektir.
  2. Nasa'dan Türkiye'ye şok uyarı

NASA, Türkiye'de toprakların bilinç dışı kullanımıyla 2040 yılında çölleşme tehlikesi yaşanacağı uyarısında bulundu. İZMİR (İHA) - Ege Üniversitesi (EÜ) Ziraat Fakültesi Tarım Makineleri öğrencileri tarafından topluma hizmet uygulamaları dersi kapsamında ‘Erozyon, Küresel Isınma ve Biyoçeşitlilik’ konulu konferansta konuşan TEMA Vakfı Temsilci Yardımcısı ve Eğitimci Merih Yücel, çölleşmenin...
  3. Tuza hem renk hem de uyarı geliyor

Tuz paketlerinde, hangi kaynaktan üretildiği ve içerisinde yer alan arsenik, kurşun gibi ağır metal bulaşık oranları ile "Tuzu azaltın, sağlığınızı koruyun" ifadesi yer alacak. Artık renkli tuz da üretilebilecek. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, tuz kullanımı azaltmak için yürütülen çalışmalarda yeni bir uygulama daha başlatıyor. Bakanlığın Türk Gıda Kodeksi Tuz Tebliği...
  4. Japonya’dan türkçe uyarı: nükleer felaket olacak!

Türkçe bir video hazırlayan Japon vatandaşları Fukuşima’da yaşanan nükleer felaketi hatırlatan bir video hazırlayarak Japon Başbakan’ın Türkiye’ye nükleer santral satmasından dolayı utanç duyduklarını dile getirdiler. Japonların hazırladığı videoda Fukuşima nükleer felaketini yaşayanlar Türkiye’de kurulması planlanan nükleer santralin bir başka felaket olacağı konusunda Türkiye’yi uyarıyor....