• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Uygulamalı Karbon Ayakizi Hesabı Eğitim Duyurusu (Uenco - Kartal Titanic Hotel)

Özge Gökmen

Kayıtlı Kullanıcı
Sayın İlgili,
28 Haziran 2012 Perşembe ve 29 Haziran 2012 Cuma Günleri, Kartal Titanic Otel' de, ISO 14064-KISIM 1. SERA GAZI EMİSYONLARI ENVANTERİ VE KARBON AYAKİZİ HESABI UYGULAMALI EĞİTİMİ düzenlenecektir.
Eğitimin sonunda katılımcılara sertifika da verilecektir.
Detaylı bilgi için, eğitim duyuru broşürü ekte bilginize sunulmuştur.
Eğitime katılmak isteyenlerin; "Eğitim Ücretini" eğitim duyuru formunda yer alan hesap numarasına göndererek banka dekontunu, katılımcı adı-soyadı, görevi ve fatura bilgileri ile ozge.gokmen@uenco.com.tr ya da ilker.mihci@uenco.com.tr adresine göndermelerini rica ederiz.