Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

V8 motor blogum

Konu, 'AutoCAD ve AutoCAD Civil 3D' kısmında Leventgungor tarafından paylaşıldı.

1. Leventgungor

Leventgungor CMNet Üyesi

2. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

çizim olarak güzel eline sağlık. ama matlık,saydamlık ve ışıklarda biraz oynama yaparsan daha güzel olur sanki

Leventgungor bunu beğendi.
  3. Leventgungor

Leventgungor CMNet Üyesi

Evet yenı renderlarımı sizlerle paylasacagım zaten [:

4. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Gayet başarılı olmuş. Işıklandırma daha iyi olabilirdi ama çokta sıkıntı değil :)

5. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

Tek bloktan mı yapılma yoksa çizgilerden mi yaptın?

6. Leventgungor

Leventgungor CMNet Üyesi

resimden cevirdeim 3d ye baya ugrastı ama deydide.

7. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

resimden çevirdim derken??

8. Leventgungor

Leventgungor CMNet Üyesi

bi resme bakarak cizdim orda onu kastettim.

9. İbrahim halil direk

İbrahim halil direk CMNet Üyesi

ellerinize sağlık. güzel bir çizim olmuş.

Leventgungor bunu beğendi.
  10. Leventgungor

Leventgungor CMNet Üyesi

11. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

bir daha ki çizimde küp ya da küre kullanmanı öneririm. bu pc'ni hem fazla kasmaz, hemde daha rahat çalışma imkanı verir. daha başka kazandırdığı özelliklerde vardı ama programı kullanmaya kullanmaya unuttum :( sonuç olarak ellerine sağlık güzel bir çalışma

V8 motor blogum konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tehlikeleri Belirle Motor yağı değişimi

Aşağıdaki fotoğraflarda tehlike kaynakları ve bu tehlikelere istinaden ortaya çıkabilecek risklerin tahmin edilerek bulunması amaçlanmıştır. Tehlikeli olabilecek bazı hususlar herbir resim için o resmin altında belirtilmiştir. 11. Motor yağı değişimi Bir operatör motor yağını değiştirmiş ve ekskavatörden inmek üzere. Tehlikeli Olabilecek Hususlar 1. Operatör yanlış adım atarak rahatlıkla...
  2. 130113 hidrolik yağ ve 130208 motor ve şanzıman yağlarının fabrika içinde depolanması

130113 hidrolik yağ ve 130208 motor ve şanzıman yağlarının fabrika içinde depolanması nasıl olmalıdır? İllaki kapalı alanda mı muhafaza edilmeli yönetmelikte variller ve zemin hakkında bilgiler gördüm.Alan nasıl olmalı?
  3. Motor yağı dip tortusu

Arkadaslar Merhaba, atık motor yağlarını bertarafa gönderdikten sonra varil diplerinde kalan katı yoğunluğu fazla olan atık malzemeyi hangi kodla gönderebilirm?Konu hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim, şimdiden tesekkürler.