Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Valilik tespit raporu

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Nilay Öztürk tarafından paylaşıldı.

1. Nilay Öztürk

Nilay Öztürk CMNet Üyesi

Merhaba Arkadaşlar,

Danışmanlığını yaptığım bir firmam GFB'sini aldı. Sıra Çevre izninde emisyon ölçümü de yapıldı. İlk defa izin için başvuracağımdan dolayı valilik tespit raporu için dilekçe mi veriliyor işleyiş sırasını bilmiyorum dilekçe verilecekse bana mümkünse bir örnek verebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

3. Nilay Öztürk

Nilay Öztürk CMNet Üyesi

Zeynep Hanım, teşekkürler dilekçe örneğini aldım. Bu dilekçenin ekine valilik tespit raporunu doldurup mu koyacaz.

4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Valilik denetimi için dilekçe sunuyorsunuz. Sadece dilekçeyi İl Müd. sunmanız yeterlidir. İstanbul'da valilik tespit raporunun belli kısımları da tarafımızdan doldurulması istenilmektedir.

5. H. Mustafa Pekçetin

H. Mustafa Pekçetin CMNet Üyesi

Merhaba,
    Dilekçeye ek olarak "emisyon ölçüm özet raporu"nu koyup dilekçeyi veriniz. (İsterseniz tesis ve emisyon kaynaklarının fotoğraflarını da koyabilirsiniz ek olarak)
    Kolay gelsin.

6. Eylül Terzi

Eylül Terzi CMNet Üyesi

valilik tespit raporunu vermek için tesise gelip izin konunuza bakacaklar mesela emisyon konusunda başvuru yaptıysanız baca yüksekliğinizi ölçecekler. daha sonra emisyon raporunuzdaki baca yüksekliğinie bakıcaklar valilik tespit raporunuzu aldıktan sonra emkisyo raporunuzun sonuna valilik tespit raporunu ekleyip pdf formatında yükleyerek çevre izni başvurunuzu yaparsınız.

Valilik tespit raporu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Valilik tespit raporu

arkadaşlar elinde çom'e gönderilmek üzere valilik tespit raporu dilekçe örneği olan var mı? Ayrıca gönderdikten sonra sonra ne zaman dönüş yaptıklarını bilen?
  2. Çevre ve orman bakanlığı /valilik

merhaba arkadaşlar, katı atık yönetiminde 3 tonluk bir tonaj ile katı atık depolama imkanımız olduğunu belirttmiştir. fakat şuanda 3 ton da aşırı derecede fazla katı atık olduğundan dolayı ve katı atık yönetimi planında 3 ton dememişden dolayı bu yanlış beyan olmaktadır. bunun ne gibi sakıncaları vardır _ çevre kanunu baktığımda yanlış beyan için herhangi bir not bulamadım bana yardımcı...
  3. Valilik Tespit Tutanağı

İyi günler Arkadaşlar. il çevre müdürlükleri artık valilik tespit tutanagını danışmanlardan istemektedir. Çevre ve şehircilik bakanlığı logolu valilik tespit tutanagı boş formu olan var mı? Varsa paylaşabilirler mi? :islik:
  4. Valilik tespit raporu

Bacası olmayan tesislerde ilgili il müdürlüğünden valilik tespit raporu isteminde bulunulur mu,bu konuda bilgisi olanlar varsa yardımcı olursa sevinirim
  5. Valilik tespit raporu için rapor örneği

İyi günler. Çevre izin süreci içerisinde Valilik tespit raporunun nasıl doldurulacağı hakkında yardıma ihtiyacım var. Bir örnekle açıklayacak birileri var mıdır acaba?