Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Valilik tespit raporu

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Nilay Öztürk tarafından paylaşıldı.

 1. Nilay Öztürk

  Nilay Öztürk CMNet Üyesi

  Merhaba Arkadaşlar,

  Danışmanlığını yaptığım bir firmam GFB'sini aldı. Sıra Çevre izninde emisyon ölçümü de yapıldı. İlk defa izin için başvuracağımdan dolayı valilik tespit raporu için dilekçe mi veriliyor işleyiş sırasını bilmiyorum dilekçe verilecekse bana mümkünse bir örnek verebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
   
 2. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

 3. Nilay Öztürk

  Nilay Öztürk CMNet Üyesi

  Zeynep Hanım, teşekkürler dilekçe örneğini aldım. Bu dilekçenin ekine valilik tespit raporunu doldurup mu koyacaz.
   
 4. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  Valilik denetimi için dilekçe sunuyorsunuz. Sadece dilekçeyi İl Müd. sunmanız yeterlidir. İstanbul'da valilik tespit raporunun belli kısımları da tarafımızdan doldurulması istenilmektedir.
   
 5. H. Mustafa Pekçetin

  H. Mustafa Pekçetin CMNet Üyesi

  Merhaba,
  Dilekçeye ek olarak "emisyon ölçüm özet raporu"nu koyup dilekçeyi veriniz. (İsterseniz tesis ve emisyon kaynaklarının fotoğraflarını da koyabilirsiniz ek olarak)
  Kolay gelsin.
   
 6. Eylül Terzi

  Eylül Terzi CMNet Üyesi

  valilik tespit raporunu vermek için tesise gelip izin konunuza bakacaklar mesela emisyon konusunda başvuru yaptıysanız baca yüksekliğinizi ölçecekler. daha sonra emisyon raporunuzdaki baca yüksekliğinie bakıcaklar valilik tespit raporunuzu aldıktan sonra emkisyo raporunuzun sonuna valilik tespit raporunu ekleyip pdf formatında yükleyerek çevre izni başvurunuzu yaparsınız.