Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Vaziyet planı

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Levent Yavuz tarafından paylaşıldı.

1. Levent Yavuz

Levent Yavuz CMNet Üyesi

vaziyet planı ve iş akım şeması için 1/50 ölçekli bir haritada tesis planının gösterilmesi gerekiyormuş, bu plan için ölçeklemeyi nasıl yapıyorsunuz arkadaşlar google evliyası bu işi de yapabiliyor mu.

2. Dejavu

Dejavu CMNet Üyesi

dijital ortama yüklediğiniz bir resmin ölçeğini nasıl alacaklar bilmiyorum ama auto cad mübareği ile yapacağınız çizim kabul görecektir.

Vaziyet planı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. tesisi vaziyet planı ve iş akım şeması

Arkadaşlar merhaba; Cam geri döüşüm tesisi için vaziyet planı örenği yada iş akım şeması olan varmı?İşletmede cam sadece renklerine göre ayrılıp parçalanıyor.ham madde olarak kullanılmıyor.Yardımlarınız için teşekkürler
  2. Formata uygun vaziyet planı

Tesisimize gfb için başvurdum ve vaziyet planı rededildi sebep vaziyet planının formata uygun olmaması nasıl olcak peki formata uygun vaziyet planı lütfen yardım
  3. Çevre izni vaziyet planı

Arkadaşlar geçici faaliyet belgesinin alımı sırasında istenen belgelerden birisi de vaziyet planı. Vaziyet planını ne şekilde istiyorlar? Bununla ilgili bana geçici faaliyet belgesini almış arkadaşlar örnek bir vaziyet planı(onaylanmış) gösterebilir mi? Çünkü bu konuda sıkıntı çekiyorum acil yardımlarınızı bekliyorum.
  4. Palet firması vaziyet planı

Herkese iyi akşamlar :) arkadaşlar geri kazanım yapan bir palet firmasının vaziyet planı nasıl olmalıdır?Netice de emisyon yok ve işlem yapılan tek kısım var o da paletlerin onarıldığı kısım.yardımcı olursanız çok sevinirim.
  5. Tat tesisi ve vaziyet planı ile iş akım şeması proses özeti

Herkese merhaba, tat tesisi için vaziyet planı ile iş akım şeması ve proses özeti hazırlamaya çalışıyorum elinizde örnek var mı acaba? (Yapılmış hali) İş akım şeması ve proses özeti tat lar için yapılmasa olur mu acaba?